eReport.sk
Jana Cigániková, foto: tasr

Kuffa má Cigánikovú v zuboch. Rozširuje o nej, že je mužatka a frigidná

Slušnosť nebola nikdy cnosť, ktorou by sa mohol slovenský parlament pýšiť. O to viac prekvapuje, keď s ňou majú problémy poslanci, ktorí sa prezentujú ako konzervatívni a vyzývajú spoločnosť k obnoveniu hodnôt. Príkladom môže byť poslanec za stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko inak hlbokoveriaci Štefan Kuffa, ktorý sa pravidelne naváža do poslankyne za SaS Jany Bittó Cigánikovej.

Aj nedávno mali byť niektorí poslanci svedkami nevyberanej poznámky z jeho úst na margo mladej poslankyne. Podľa svedkov mal Bittó Cigánikovú nazvať „studenou, chladnou a frigidnou“. Samotná liberálka o tom nevie, ale za to si pamätá inú poznámku. „Pán Kuffa mi už povedal všetko možné, vrátane toho, že som mužatka,“ prezradila Bittó Cigániková s tým, že to mali počuť asi ďalší dvadsiati kolegovia v parlamente. „Je to vizitka pána Kuffu. Keď si myslí, že takto sa má správať poslanec národnej rady a navyše muž k žene, tak nech sa páči. Zo mňa neubudne a neubližuje mi to. Skôr sa na tom zabávam,“ dodala Cigániková.

Nakoniec, nie je jediná, ktorá si od Štefana Kuffu vypočula svoje. Aj Miroslav Žiak z SaS si s ultrakonzervatívcom užil, keď ho Kuffa nevyberane častoval v rámci parlamentného vystúpenia. „Ty si obyčajná bábovka, si obyčajný sráč,“ vykrikoval Kuffa v parlamente. Hoci ho predsedajúci niekoľkokrát vyzýval, aby bol slušný, svojrázny poslanec si išiel svoje a slovo „sráč“ použil ešte niekoľkokrát. „Prosím vás, zoberte mu slovo. Vyjadruje sa tu neslušne,“ rezignoval nakoniec podpredseda parlamentu Milan Laurenčík.

Chceli sme vedieť, ako sa na celú záležitosť s Bittó Cigánikovou pozerá samotný Kuffa. Na naše otázky však nereagoval. Ostáva si už len domyslieť, čo mu na Bittó Cigánikovej tak veľmi prekáža. Žeby vlastný názor?

Foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kuffa má Cigánikovú v zuboch. Rozširuje o nej, že je mužatka a frigidná

Najnovšie