eReport.sk
Kucka, Hamšík, Boženík
Slovenskí reprezentanti, foto:tasr

Kucka pred zápasmi kvalifikácie: Bude dôležité udržať úroveň výkonov zo septembra

V septembrových kvalifikačných zápasoch MS 2022 ukázali slovenskí futbalisti herný progres. Keďže však nezískali toľko bodov ako si predstavovali, najbližšie v Rusku a Chorvátsku ich čaká ťažká robota, ak sa chcú udržať v hre o postup do Kataru. Podľa stredopoliarov Juraja Kucku a Matúša Bera bude dôležité neklesnúť pod úroveň posledných duelov.

Rusov už raz porazili

Slováci Rusov v marci v Trnave zdolali 2:1. Rehabilitovali sa tak po nepríjemných stratách bodov na Cypre a s Maltou. Teraz je situácia podobná v tom, že sú opäť pod imperatívom bodovať. „Nič ľahké to určite nebude. Budeme sa musieť opäť zomknúť ako tím, ako sme to ukázali aj doma, keď sme s nimi hrali. Musíme dať do toho všetko a bojovať do poslednej minúty,” povedal na stredajšom mediálnom brífingu v Senci stredopoliar FC Watford Juraj Kucka, ktorý zastáva názor, že “zborná” po príchode nového trénera Valerija Karpina zmení hernú tvár.

Nadviažu na výkony zo septembra?

„Ťažko povedať, ako budú hrať, ale bude tam isto niečo iné. Zmenili trénera, predvedú iný štýl hry. My sa musíme pozerať na seba a dobre sa pripraviť. V septembri sme ukázali, že vieme hrať, treba dať do toho srdce, bojovať a potom verím, že výsledok príde. Nebude ľahké nadviazať na minulé výkony, dôležité bude pod tie neklesnúť.”

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti