eReport.sk
Silvia Kucherenko, foto: profimedia

Kucherenko si vyčíslila sumu, za ktorú by sa predala: V pánskom časopise ju vysmiali!

Odkedy jej zavreli manžela Sergeja, bojuje so životom ako sa len dá. Na sociálnej sieti teraz chcela zaujať erotikou nabitou ponukou. Vyhlásila, že by sa nechala nafotiť pre pánsky časopis za 100 000 eur. Majiteľ tohto časopisu sa pobavil a vysvetlil, ako to s honorármi je.

Silvia Kucherenko (36) sa vracia k prirodzenosti. Dala si rozpustiť kyselinu v kedysi nadrozmerných perách. Snaží sa ubrať z mejkapu a neprirodzene predĺžených vlasov. Ubrala aj z výraznej blond farby. Silikónových implantátov sa však nemieni vzdať. V Evinom rúchu by sa nechala pre pánsky časopis nafotiť a povedala si aj cenu. Zaplatí to niekto?
Fanúšikom ukázala záber od známeho fotografa Martina Machaja: „Nie som proti jemne odhaleným fotkám, ale musia byť nafotené vkusne a top fotografom,“ napísala svoje podmienky. A dodala, že by ju štedrá ponuka zaujala. Svoje nahé telo v časopise si cení na 100 000 eur. Či je honorár pre Michalovčanku Kucherenko reálny, sme sa spýtali bývalého majiteľa slovenskej verzie Playboy a aktuálne majiteľa pánskeho časopisu Maxim: „Je to úplný nezmysel. Americkým modelkám, hviezdam, ktoré sa vyzlečú, sa platí okolo 20-30 000 eur. A nie takýmto,“ pobavil sa z rána Johnny Kortis nad jej túžbami.

Majiteľ pánskych časopisov Johnny Kortis považoval honorár Kucherenko za dobrý vtip, foto: archív j.k.

Čo na to manžel?

Asi už nič. Dvojica je rozvedená, a tak sa k vyzliekaniu svojej bývalej zrejme nemá právo, vyjadrovať a môže iba spoza mreží a čakať, či mu niekto donesie jeden výtlačok. Pred pár dňami totiž Špecializovaný trestný súd v Pezinku zamietol odvolanie ukrajinského podnikateľa Sergeja Kucherenko a stále je odsúdený na 11 rokov.
Najvyšší súd SR odsúdil podnikateľa koncom júla 2017 na 11 rokov väzenia pre trestný čin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku. Taktiež musel uhradiť spôsobenú škodu vo výške 7,8 milióna eur. Najvyšší súd tak potvrdil rozsudok ŠTS v Banskej Bystrici z apríla toho roka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kucherenko si vyčíslila sumu, za ktorú by sa predala: V pánskom časopise ju vysmiali!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti