eReport.sk

Ktoré zaočkované celebrity dostali covid? Nakazili sa a niektoré si vytrpeli aj ťažší priebeh choroby!

Vakcína mala byť našou cestou k slobode. Napriek tomu čoraz častejšie počujeme aj o prípadoch, pri ktorých sa nakazili už očkovaní ľudia. Covidu-19 sa nevyhli ani viaceré známe tváre a to napriek tomu, že očkovanie neodmietli. Niektoré si dokonca vytrpeli aj ťažší priebeh choroby.

Odborníci apelujú na to, že žiadna vakcína na svete nám neposkytne stopercentnú ochranu. Isté riziko je tu vždy, preto by sme nemali podceňovať základné pravidlá – na frekventovaných miestach nosiť respirátor a dôsledne si umývať ruky. Inak sa môže stať, že napriek očkovaniu ochorieme. V tomto prípade je zväčša priebeh mierny, ale nevylučuje sa ani možnosť hospitalizácie.

Zrejme chvíľka nepozornosti, uvoľnenejšie správanie alebo jednoducho smola stáli aj za infikovaním už očkovaných známych tvárí. Ktoré z nich sa museli napriek takejto ochrane popasovať s nepríjemným vírusom?

Emília Vášáryová

Podľa informácií denníka Plus Jeden Deň sa počas tretej vlny nakazili koronavírusom viacerí zamestnancami Slovenského národného divadla. Jeden zo zdrojov potvrdil, že počas pravidelného testovania zachytili pozitivitu u Emílii Vášáryovej. V práci bola v kontakte aj s Božidarou Turzonovovou a Martinom Hubom. Výsledky ich testov zatiaľ nie sú známe. Medzi infikovanými bola tiež Vášáryovej mladšia kolegyňa Petra Vajdová.

Vášáryovej sestra Magda neskôr prostredníctvom sociálnych sietí upresnila informácie ohľadom zdravotného stavu obľúbenej herečky. Emília absolvovala už tretie očkovanie proti koronavírus a aj vďaka tomu má ľahký priebeh. Jej neter Hana Lasicová doplnila, že dokonca nemá žiadne príznaky, takže vakcína ju v tomto prípade spoľahlivo ochránila.

Vyjadrenie Magdy Vášáryovej ku zdravotnému stavu jej sestry – Foto: Facebook Facebook/Magda Vášáryová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ktoré zaočkované celebrity dostali covid? Nakazili sa a niektoré si vytrpeli aj ťažší priebeh choroby!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php