eReport.sk
Sergio Aguero, foto:ig/kunaguero

Kto si ich vyberie? Táto jedenástka snov bude v lete zadarmo!

V lete sa rozprúdi prestupový kolotoč, viacerým svetovým hviezdam vypršia zmluvy. Už teraz sa tie najprestížnejšie kluby predbiehajú v záujme o hráčov, ktorí túžia po nových výzvach. Vypukne transferové šialenstvo? Pozrite sa na 11 futbalových klenotov, za ktorých nemusia záujemcovia zaplatiť ani cent.

  1. Gianluigi Donnarumma – AC Milano (brankár)

Má stále len 21 rokov, za rossoneri už odohral viac ako 200 zápasov, je talianskou brankárskou jednotkou a jeho trhová hodnota sa pohybuje na úrovni 60 miliónov eur. V Miláne stále nepodpísal novú zmluvu, rokuje zaňho agent Mino Raiola. Záujem hlási Chelsea Londýn aj PSG. Platové požiadavky 12-14 miliónov eur ročne.

foto:ig/gigio

2. David Alaba – Bayern Mníchov (obranca)

V Bavorsku sa už dlho hovorí o Rakúšanovom odchode, jeho požiadavky na zvýšenie platu neboli vedením Bayernu akceptované. Najvážnejším kandidátom na zisk univerzálneho obrancu je Real Madrid. Ten by mohol Alabovi vyplatiť za podpis zmluvy 20-30 miliónov eur. Platové požiadavky 12 miliónov eur ročne.

foto:ig/da_27

3. Giorgio Chiellini – Juventus Turín (obranca)

Vo veku 36 rokov je stále platným obrancom, v Juventuse sa ale v posledných mesiacoch zdravotne trápil a po 15 rokoch v ňom skončí. S ročným platom na úrovni troch miliónov eur stále vie byť pevnou defenzívnou skalou v akejkoľvek lige.

foto:ig/giorgio


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kto si ich vyberie? Táto jedenástka snov bude v lete zadarmo!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti