tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tomáš Taraba
Tomáš Taraba. Foto: tasr

Kto doručil Čaputovej odôvodnenie proti referendu na Ústavný súd? Taraba avizuje protest!

Nezaradený poslanec Tomáš Taraba tvrdí, že nie je pravda, že prezidentka Zuzana Čaputová nemá jasno v otázke referenda o predčasných voľbách. „Toto nevyretušuje ani tými fotografiami robenými na dlážke prezidentského paláca. 29.5. o 14. 00 h jej to prídeme povedať pred Prezidentský palác,“ avizuje Taraba v pondelkovom statuse na sociálnej sieti aj protestné zhromaždenie.

„Prezidentka Čaputová doručila svoje odôvodnenie proti referendu na ústavný súd. Lepšie povedané doručil to advokát Lipšicovej právnej kancelárie, ktorý zároveň robí poradcu Čaputovej. Jednoducho úplne v pohode. Z daného podania je zrejmé, že nie je pravda, že Čaputová nemá jasno v otázke referenda o predčasných voľbách,“ napísal Taraba, pričom v súvislosti s hlavou štátu podčiarkol, že „ona referendum podľa daného priam nenávidí. Podľa podania ho považuje za nedemokratické a ona si naozaj myslí, že občan SR má len možnosť voliť, ale nie odvolávať a po voľbách sa explicitne tohto práva vzdáva.“

V závere Taraba konštatuje, že „je dobré vedieť akú máme prezidentku.“ „Pri referende ukázala, že nie je ani nestranná, že robí čo chce koalícia a Remišová a ukázala, že nie je ani na strane absolútnej moci občana ako nositeľa všetkej moci. Toto nevyretušuje ani tými fotografiami robenými na dlážke prezidentského paláca. 29.5. o 14hod jej to prídeme povedať pred Prezidentský palác,“ dodáva na záver nezaradený poslanec.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kto doručil Čaputovej odôvodnenie proti referendu na Ústavný súd? Taraba avizuje protest!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku