eReport.sk
Megan Fox a Machine Gun Kelly
Megan Fox a Machine Gun Kelly, Foto: Instagram/Megan Fox

Krutý snubný prsteň od Machine Gun Kellyho. Megan Fox spôsobuje utrpenie

Megan Fox a Machine Gun Kelly patria k aktuálne najkontroverznejším párom šoubiznisu. Herečka so svojím mladým partnerom radi šokujú verejnosť, preto aj ich zásnuby sprevádzala veľká šou. Prsteň totiž v sebe skrýva jedno šokujúce tajomstvo.

Zásnubný klenot pochádza od známeho šperkára Stephena Webstera. Navonok vyzerá ako luxusný prsteň, na ktorom dominuje biely diamant a zelený smaragd. Svetlejší kamienok symbolizuje samotného rapera a tmavší je odkazom na herečku. V šperku je zapracovaný magnet, ktorý priťahuje k sebe obe časti, aby to ukázalo prepojenie ich duší.

Machine Gun Kelly však v rozhovore pre Vogue prezradil jeden šokujúci fakt. „Prstence sú v skutočnosti tŕne. Tak keď sa ho snaží dať dole, zraní ju to. Láska je bolestivá,“ odhalil svoj lišiacky fígeľ. Takýmto spôsobom si ju chcel k sebe už navždy pripútať. Prsteň sa dá navyše rozdeliť na dve polovice, ktoré by mohli nosiť každý zvlášť.

Viac sa dozviete:

  1. Megan Fox

Rovnako extravagantné boli aj celé zásnuby. Raper z nich pripravil romantické video, ktoré zverejnil na sociálnych sieťach. Megan neskôr prezradila, že na znak silného spojenia vypili krv toho druhého. Aj takýmto spôsobom chceli dokázať ako vášnivá a magická je ich láska.

Snubný prsteň Megan Fox, Foto: Instagram/Stephenwebsterjewelelry


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krutý snubný prsteň od Machine Gun Kellyho. Megan Fox spôsobuje utrpenie

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti