tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Tomáš Prokop, foto:hcčeskébudejovice

Krutá skutočnosť o smrti mladého hokejistu: Obranca Tomáš (†27) si vzal život!

Českým hokejom otriasla v pondelok tragická správa. Vo svojich 27 rokoch opustil svet bývalý hokejový obranca Tomáš Prokop. Smutná a stručná správa začala neskôr odkrývať desivé detaily. Mladý športovec si podľa manažéra Budějovíc siahol na život sám!

Správu o hokejistovom skone priniesol práve jeho bývalý tím, ktorý ju oznámil na svojich webových stránkach. „Sú správy, ktoré nám bijú srdcia. Odpočívaj v pokoji, Tom,“ napísal klub k článku na svojich sociálnych sieťach. Bývalý obranca vydýchol naposledy už v nedeľu, a ako neskôr potvrdil na svojich sociálnych sieťach PR manažér klubu Tomáš Kučera, mladík sa rozhodol na onen svet odísť sám!

Nevedia si to vysvetliť

Vždy to bol veselý chlapec, lenže za tým sa často odohrávajú úplne iné príbehy. Škoda mladého života,“ načrtol najprv Kučera na svojom Twitteri, že Prokopova smrť má zrejme veľmi tragické pozadie. Keď sa sledujúci pýtali, či to znamená, že si hokejista siahol na život, odpovedal stručne: „Bohužiaľ …“

Mohlo by vás zaujímať:

Nie je bohužiaľ jediným

Prokop nie je prvým športovcom, ktorý sa rozhodol osobné problémy riešiť samovraždou. Koncom mája ukončil dobrovoľne svoj život hokejový obranca Marek Trončinský (†32). Ten dlhodobo bojoval so zlou životosprávou a veľmi ťažko odolával hazardu. Svoj boj s depresiami a hazardom prehral tiež napríklad futbalista František Rajtoral (†31).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krutá skutočnosť o smrti mladého hokejistu: Obranca Tomáš (†27) si vzal život!

Hokej

Tipos liga

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku