eReport.sk
Ľubomír Galko,, foto: tasr

Kríza u Galkovcov? Exminister musel po hádke prespať v obývačke

Na sociálnych sieťach sa väčšinou ľudia prezentujú v lepšom svetle. Málokto píše o problémoch či dokonca rodinných hádkach. Exminister obrany a súčasný šéf Leteckých opravovní Trenčín Ľubomír Galko sa však rozkecal a prezradil, na čom sa poškriepili s manželkou.

Manželia Galkovci. Stačila prechádzka so psom a razom bolo po idylke. – Foto: facebook LG

Na večernú prechádzku odchádzali ako pár, z nej sa už vracali rozhádaní. „Včera sme sa s Dankou pohádali,“ priznal Galko. Dôvodom bola psia vôdzka. „Zdalo sa mi, že zle drží „flexivodítko“ Tinky na večernej prechádzke. Veď to poznáte, chlapi vždy bazírujú iba na závažných veciach,“ uznal exminister. Hádka to zrejme musela byť poriadna, pretože Galko skončil aj so psom v obývačke.

Galko môže robiť kurzy, ako držať správne psiu vôdzku. – Foto: facebook LG

„Po rannom prebehnutí som nám ako zvyčajne spravil kávu a zvítal sa s ňou ako keby sa nechumelilo,“ prezradil Galko návod na „žehlenie“ manželských sporov.

Galkova polovička sa nestačila čudovať, prečo je jej manžel taký vysmiaty, keď včera sa k nej nesprával najlepšie. „Ale veď to bolo včera,“ mal argumentovať exminister s tým, že dnes už nič neplatí. „Chlapi, takto sa urovnávajú vo viac ako tridsaťročnom manželstve spory,“ rozumoval Galko.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport