eReport.sk

Kristína Tormová o menštruačných nohavičkách a vývode z brucha!

Z influencerky je už menštruencerka. Herečka Kristína Tormová sa rozhodla šokovať a všetkým ukázala svoje nové menštruačné nohavičky.

Umelkyňa a podnikateľka s vlastnou módou Kristína Tormová (38) šíri cez sociálne siete osvetu vo veciach, ktoré ju bavia. Má pocit, že sledovateľom pomôžu a niečo si z jej postrehov odnesú. Včera sa rozhodla zaujať svetovou novinkou, menštruačnou bielizňou. Ide vraj o prevratnú vec pre ženy, ktoré počas svojich dní silno krvácajú. Plne nahradia jednorazové tampóny či vložky, ktoré sa podľa jej slov v prírode rozkladajú neuveriteľných päťsto rokov. Tieto sú vraj super absorpčné a zároveň nepriepustné. Vyperiete ich a použijete znova. Môžete ich nosiť samotné, alebo ako poistku k tampónu či kalíšku. Vymieňajú sa raz za osem až dvanásť hodín. Po použití ich stačí iba vyprať. Ich životnosť je vraj rok až dva.

Predviedla sa

Vychytávku pre ženy podporila aj fotodokumentáciou. Zistila totiž: „Aká situácia, také plavky. Sú to plavky iné, sú to MENŠTRUAČNÉ GAŤKY Whaaat? Fuj, dúfam, že naozaj nemenštruuje, keď sa fotí! Bože, idem si radšej pozrieť ženy v plavkách na pláži! Papá,” začala ironicky k danej téme pod fotkou. „Naučiť sa ľúbiť menštruáciu, ideálne svoju vlastnú, nie je ľahké. Lebo to je také, že o tom sa nehovorí. Že to je nechutné. Ja neviem. Za mňa je to už krásne, hoci miestami otravné. Ale inak je to dokonalé, že niečo ako menštruácia a ženské telo existuje. Obdivujem. Aj seba sa niekedy. To som ešte v procese,” doplnila k ženskej perióde. Okomentovala aj neforemné brucho po niekoľkých pôrodoch, aby predbehla tých, ktorí by sa chceli vyjadriť: „A to brucho? Tri deti vytvorilo a tie jazvy sú z mojich troch operácií. Tá napravo je môj niekdajší vývod, ktorý moji rodičia volali sráčik. Dosť ma to brucho urobilo tým, čím som.“ Reklama na nohavičky upútala jej kolegyne. Diana Hágerová prezradila, že si ich ide hneď objednať a herečka Barbora Švidraňová dodala, že ich už má.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.