eReport.sk
Kristína Madarová
Kristína Madarová, foto: TV Markíza

Kristína Madarová: Dostávam neslušné správy od fanúšikov!

Preslávil ju seriál Sestričky, no zažiarila aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Kristína Madarová (32) priznáva, že jej chodia od fanúšikov rôzne typy správ. Pri niektorých sa dokonca hanbí!

Kristína, šou Tvoja tvár znie povedome pomaličky končí. Aká to bola pre vás skúsenosť?

Nezabudnuteľná a prekrásna. Ja milujem spievať a hrať a spolu s tak fantastickou partiou a celým štábom kde sa cítite šťastne to ani nemôže byť lepšie. Prvé kolá boli ešte trochu rozpačité, musela som si zvyknúť na tie vždy všadeprítomné médiá a pozornosť, ale postupom času som si zvykla. Najviac ma bavilo, že som každý týždeň mohla byť niekým iným a teším sa, že som si mohla zahrať aj niekoho iného ako sestričku (smiech).

Reagovali ste na ponuku, okamžitým ÁNO, alebo ste museli dlhšie premýšľať?

Tak po roku strávenom v corona klietke to bola pre mňa milá ponuka. Jediné čo sme s Markízou riešili bola moja vyťaženosť keďže sme v polke natáčania šou začali natáčať aj seriál Sestričky.

O tom, že ste skvelá herečka sme vedeli, no netušili sme, že ste spevácky tak dobre zdatná. Aké boli vaše predošlé spevácke skúsenosti?

Pri ohni s rodinou sme spievali celý život (smiech). Pre mňa je spev veľmi prirodzená činnosť. Spievala som si odjakživa a vždy, dokonca aj pri jedení. Už veľmi dávno som zistila, že mi to zvyšuje dobré vibrácie alebo pomáha si urovnať emócie.

V šou ste boli dobrou partiou. Kto z účinkujúcich vám najviac sadol?

Joj toto sa ťažko akokoľvek hodnotí. Každý mi sadol inak svojou svojskosťou a naozaj sa máme všetci veľmi radi.

Mnohým ľuďom šou veľmi pomohla a dostali lukratívne pracovné ponuky. Podarilo sa to aj vám? Máte nové ponuky?

Zatiaľ teda žiadne (smiech).

Žili ste aj na Cypre, ale aj v Londýne. Chcete teraz kvôli práci zotrvať na Slovensku, alebo máte aj nejaké iné plány?

Momentálne nemám žiadne plány. Viem si predstaviť na chvíľu odchádzať, ale ako som už hovorila, tu mám základňu a to je pre mňa dôležité, ostatné sa časom a životom uvidí.

V živote ste si vyskúšali viacero prác. Na akých rôznych pozíciách ste už v tomto mladom veku pracovali?

Neviem či si všetky ešte pamätám. V Londýne sa musíš obracať, keď si potrebuješ platiť školu aj život, takže tam sa mi nahrabalo dosť profesií. No, bola som čašníčka, manažérka, recepčná, personálna asistentka riaditeľa firmy, s ktorou sme zabezpečovali osobnú ochranku a logistiku pre šejkov a futbalistov z Qataru, dispečerka v taxi službe, rozdávala som letáky, robila som online marketing, prekladala časopis a iné dokumenty a najviac asi produkčná (smiech).

Známou ste sa stali vďaka seriálu Sestričky. Kedy sa na neho môžeme opäť tešiť?

Ja dúfam, že sa spustí v septembri.

Vďaka šou Tvoja tvár ste boli pravidelne na televíznej obrazovke. Nemali ste vďaka tomu viac ponúk na rande, prípadne nových mužských fanúšikov?

To áno (smiech). Všetko možné mi chodí. Od veľmi úprimných blahoželaní k talentu cez milé lichotivé až po hanbaté (smiech).

Čo vám do života priniesla popularita a to, že ste sa stali známejšou? Zmenilo sa niečo vo vašom živote?

Zatiaľ sa nič moc nezmenilo. Mám tak nabité pracovné obdobie, že som väčšinou v práci alebo s rodinou a najbližšími priateľmi a tí mi teda okrem peknej pochvaly nedávajú extra pociťovať, že sa niečo okolo mňa deje. A vonku je človek väčšinou zahalený v rúšku, takže necítim o moc väčšiu pozornosť ako som mala posledné roky kvôli Sestričkám.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport