eReport.sk
Basiková u Krausa perlila, foto: profimedia

Vykoľajený Kraus. Speváčka vyviedla ostrieľaného moderátora z miery!

Česká speváčka Bára Basiková v jeho večernej šou poriadne perlila. Dá sa predpokladať, že tak skoro ju znova nepozve.

Prostoreká speváčka Bára Basiková (58) bola hosťom v Show Jana Krausa (67). Umelkyni, ktorá prišla kvôli pandémii na rok o prácu a snažila sa zúfalo zamestnať, sa konečne podarilo nájsť si aktivitu, ale na báze dobrovoľnosti. Vypomáha v detskom domove. O svojich zverencoch nemá, zdá sa, žiadne ilúzie. Pri jej vyjadreniach sa ošľahaný moderátor chytal za orosené čelo.

Je to klamár

Speváčka začala opisom, ako vyzerá jej deň v zariadení: „Vytriem podlahu, upracem riad po obede, usteliem postele, potom sa hráme, spievam im pesničky.“ Našla si tam aj svojho miláčika. Opísala ho svojsky: „Mám tam takého jedného obľúbeného „Romáčka“, malého Róma, ten klame jedna radosť, to je neuveriteľné, kde sa to v tých deťoch berie. Deti klamú, keď sú malé, skúšajú to,“ pokračovala. Na to ju moderátor chcel spomaliť a kontroval, že za podobné reči by ju v Amerike čakala šibenica. V Česku to vraj bude len podmienka, nadhodil s humorom „Tak bude aspoň nejaká zmena,“ pokračovala nezastaviteľná Basiková.

Smrť je súčasťou života

Hudobníčka je známa svojím kontroverzným postojom ku korone: „Ľudia, spamätajte sa! Ospravedlňujem sa, ale hneď na úvod budem sprostá. Musím byť sprostá. To už inak nejde! Nech už idú všetci, čo otravujú s koronavírusom a šialenými správami o ňom, do prdele! Nech už držia hubu a neotravujú nás tými katastrofickými rečami. Nech už nás prestanú desiť, ničiť, pripravovať o zdravý rozum a o prácu! Toto má byť ako čo? Máme sa všetci zrútiť? Prečo?“ rozpísala sa o svojich pocitoch. „Cez víkend som prečítala pár rozhovorov s múdrymi ľuďmi, väčšinou lekármi, tiež s hygienikom a imunológom, videla som na internete rozhovor s veľmi povolaným človekom. Prečo hovoria niečo iné, než to, čo nám vnucujú politici a ostatní panáci v televízii? Čo to má znamenať? Je to spiknutie? Prečo sa máme báť? Choroby a smrť sú súčasťou nášho života.  Boli, sú a budú, a my to nezmeníme.“

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vykoľajený Kraus. Speváčka vyviedla ostrieľaného moderátora z miery!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti