tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lisa Peskova. Zdroj: instagram/LP

Krásna dcéra Putinovho hovorcu sa s tým „nepárala“. Vojne vraj hovorí NIE!

Elizaveta Dimitrievna je dcérou hovorcu ruského prezidenta Dimitrija Peskova. Na sociálnej sieti pôsobí pod menom Lisa Peskova a svojim nedávnym vyhlásením mnohých prekvapila.

„Nie vojne,“ znie odkaz, ktorý sa mal objaviť na instagrame mladého dievčaťa a okamžite sa začal šíriť sociálnymi sieťami. Všimol si ho aj bývalý minister financií Ivan Mikloš, ktorý si myslí, že ruského prezidenta Vladimira Putina môžu zastaviť iba samotní Rusi. Mikloš, ktorý v minulosti pôsobil ako poradca na Ukrajine sa rozhodol, že ruského prezidenta po vojenskej invázii bude volať Putler.

– Foto: fb/miklos.ivan

„Musíme obyčajným Rusom pomôcť prekonať strach a pochopiť, čo je Putler zač a čo spôsobuje nielen Ukrajine, ale aj svojej vlastnej krajine. Som presvedčený, že rovnako ako my a celý civilizovaný svet, sú z Putlera a jeho agresie voči Ukrajine zdesení aj Rusi. Alebo by boli, ak by mali prístup k neskresleným informáciám. Neviem ako, ale treba im pomôcť, aby sa k nim mohli dostať. Potom ho zastavia oni sami. A len oni sami to môžu, ale aj musia urobiť,“ tvrdí bývalý politik.

Podľa Mikloša by sa vraj Putina mali zbaviť samotní Rusi. – Foto: tasr

Signály, že by sa to mohlo podariť, už existujú. Napríklad instagram Lizy, dcéry Putinovho hovorcu Peskova, či tweet poslanca Dumy Michaila Matveeva, ale aj protivojnové demonštrácie v mnohých ruských mestách napriek hrozbe represií a zatýkania,“ uviedol na sociálnej sieti exminister. Poslanec Dumy Matveev uviedol, že vojna by mala byť okamžite zastavená. Mikloš sa tiež vyslovil za čo najprísnejšie sankcie voči Rusku a pomoc Ukrajine vo vojenskej, humanitárnej a finančnej forme.

Čítajte viac:

  1. Ilustračné foto


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krásna dcéra Putinovho hovorcu sa s tým „nepárala“. Vojne vraj hovorí NIE!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku