eReport.sk

Krásna dcéra Kim Basinger: Lepšia ako mama?

Ireland Baldwin má sexepílu na rozdávanie. Najnovšie pobúrila fotografiou v spodnej bielizni. Je viac sexi ako jej legendárna mama Kim Basinger, ktoré zažiarila v erotickom fime 9 a ½ týždňa.

Krásna herečka Kim Basinger si doma vychováva najväčšiu konkurenciu. Dlhé roky patrila práve Kim k americkým sexidolom, ku ktorým jej pomohol najmä film 9 a ½ týždňa, kde hviezdila s Mickey Rourkom. Od deväťdesiatych rokoch uplynulo množstvo času, no známej herečke doma rastie výrazná konkurencia. Jej dcéra Ireland Baldwin, ktorá je chodiaci sexepíl je dcérou Kim a jej vtedajšieho manžela Aleca Baldwina.

Podľa všetkého zdedila dobré gény. Po mame je blond, krásna, príťažlivá a neskutočne sexi. S blond vlasmi pripomína vo veľa veciach svoju mamu Kim, ktorá sa stala svetovým sexsymbolom vďaka filmu s Mickey Rourkom s názvom 9 a ½ týždňa. Tie časy sú síce nenávratne preč, no je zrejmé, že príťažlivosť sa v rodine dedí.

O Ireland sa najskôr rozprávalo ako o lesbičke, no dnes sa zdá, že si hľadá partnerov aj v mužských kruhoch. V každom prípad sa môže spoliehať na dobré gény a príťažlivých rodičov. V spodnej bielizni síce rebeluje, no na druhej strane prezentuje aj svoj krásny a príťažlivý vzhľad. Uvidíme ako sa bude jej kariéra vyvíjať. Pravdou je, že je oveľa odvážnejšia ako boli jej rodičia v jej veku.

foto: Instagram, Profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krásna dcéra Kim Basinger: Lepšia ako mama?

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti