eReport.sk
Alžbeta II. a princ Philip, foto: shutterstock

Královna Alžbeta rozhodla: Meghan nemá nárok na ich šperky!

Kráľovná Alžbeta II. (95) vymyslela trest pre manželku princa Harryho (36) Meghan (39). Tá nedávno kráľovskú rodinu obvinila z rasizmu. Kráľovná už má Američanky a jej vrtochov zrejme plné zuby.


Zakázala, aby sa jej požičiavali šperky z kráľovských zbierok a klenotníctiev! O stovkách rodinných klenotov i kúskov, ktoré nosila aj princezná Diana (†36), už môže Meghan len snívať. Nebude mať možnosť požičať si niektorú z čeleniek, ako mala na svadbe, diamantové náušnice či náhrdelníky. Podľa zdroja denníku The Sun kráľovnine rozhodnutie podporil aj princ William (38). Zákaz je vraj len dočasný. Pokiaľ sa začne Meghan správať vzorne, možno by mohla opäť nosiť kráľovské šperky.

Meghan ako figurantka v súťaži. – Foto: internet

Prečo je čierna ovca rodiny

Britská kráľovská rodina si zakladá na kompaktnosti, tradíciách a striktnom kráľovskom protokole. Ideálnym vzorom sú princ William a jeho žena Kate Midleton. Na verejnosti sa nedržia za ruky ani nerozdávajú autogramy. Briti majú tento konzervatívny štýl radi, preto sa im hneď dvojica princ Harry a Meghan Markle nepozdávala. Už od začiatku je na nich všetko zle. Meghan je Američanka, narodila sa v Californii. To je pre rodinu tá najhoršia časť Ameriky pretože predstavuje úplný opak pre tradície a pravidlá. Už je raz rozvedená. Od Harryho je staršia a je herečka. Ešte sa nestalo, že by sa do Britskej kráľovskej rodiny vydala či priženil niekto, kto mal pred tým nejaký verejný život a naviac aj nejaký fiktívny v seriáli Kravaťáci.

Dokonca držala tabulu v súťažnej šou. Matku má afromaričanku, ale aj v dnešnej dobe riešili na kráľovskom dvore akú farbu bude mať ich deti. Dvojica sa tradíciám neprispôsobila. Meghan začala rebelovť. Nenosí pančucháče, rozdáva autogramy, nenosí pokrývky hlavy. Bozkáva sa s princom Harrym na verejnosti. Ich svadba zlomila mnoho tradícii. Bola v máji a hral tam gospel. Vrcholom nesúladu bol ich odchod z krajiny a abdikácia na všetky funkcie kráľovskej rodiny.

Foto: profimedia, tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport