eReport.sk
Milan Krajniak (Sme rodina). Foto: tasr

Krajniak naložil Mikulcovi. Stráca sa v rezorte!

Fúha. Takúto verejnú nakladačku asi minister vnútra od svojho koaličného kolegu nečakal. Nie je žiadnym tajomstvom, že Milan Krajniak sa k Romanovi Mikulcovi staval vlažne. Teraz však na plné ústa povedal, čo si o ňom myslí. A príjemné to veru nebolo.

Krajniak to už nevydržal a na plné ústa povedal, čo si myslí o ministrovi Mikulcovi. – Foto: tasr

Pod Mikulcom sa teoreticky trasie kreslo. Šéf opozičného Smeru Robert Fico sa ho totiž mieni pokúsiť odvolať. „Bude to verejná schôdza a my na tejto verejnej schôdzi všetko presne zosumarizujeme. Všetky tie špinavosti a zločiny, ktoré tu táto Matovičova chunta pácha na ľuďoch, ktorí majú záujem veci riešiť,“ nechal sa počuť predseda Smeru. Za Mikulca sa postavili SaS, OĽANO i Za ľudí. V diskusnej relácii Na telo preto zrejme čakal podpredseda Sme rodina Milan Krajniak, že dostane otázku o tom, či Mikulca podporia na jeho mieste. Prekvapilo ho, keď sa moderátor spýtal, či je Mikulec dobrým ministrom.

Podľa Krajniaka nie je Mikulec dobrým ministrom. – Foto: archív

„Myslel som, že sa opýtate, či ho podporíme,“ zneistel na chvíľu Krajniak, potom si ale zrejme povedal, že je najvyšší čas povedať, čo má na duši. „Myslím si, že sa stráca v tom, čo sa mu v rezorte deje a nie je možné, aby jedni policajti zatýkali druhých a opačne. Tak dobrý minister vnútra nekoná,“ naložil Mikulcovi. Doteraz bol Krajniak vo svojich vyjadreniach na adresu koaličného kolegu striedmy. „Vláda nie je spolok kamošov. Rešpektujem rozloženie politických síl,“ odpovedal diplomaticky v minulosti. No s tým je už zrejme koniec.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport