eReport.sk

Kotlebovec šokuje: Trikrát viac ľudí zomiera na vakcíny ako na covid! Cigániková to označila za koninu

Tak to tu ešte nebolo. V nedeľnej diskusnej relácii O päť minút 12 sa strhla poriadna hádka. Dôvodom rozkolu bolo očkovanie. Poslanec za Kotlebovci – ĽSNS totiž vytiahol informáciu, že sa voči dvom európskym krajinám vedie konanie kvôli vakcinácii. Informácia vytočila šéfku zdravotníckeho výboru Janu Bittó Cigánikovú.

Cigániková sa nechala očkovať v priamom prenose. Slová opozičného poslanca ju vytočili. – Foto: ig/jankabittociganikova

Debata o potrebe očkovania sa začala najskôr mierne. „Celkovo si o očkovaní proti covidu myslím, že by sme mali výrazným spôsobom upozorniť ľudí na to, že na sebe vykonávajú lekársky experiment,“ povedal Martin Beluský s tým, že mu je podozrivé, ako krátko sa vakcíny vyvíjali a aké môžu mať vedľajšie účinky. „Nikto netvrdí, že nie sú následky, ale tých úmrtí je oveľa oveľa menej, ako úmrtí na covid. A to je to dôležité,“ reagovala Cigániková na čo Beluský vytiahol šokujúcu informáciu.

Beluský vytiahol šokujúcu informáciu. Cigániková ju označila za koninu. – Foto: tasr

„Medzinárodný trestný tribunál v Haagu v súvislosti s proticovidovým očkovaním už vedie konanie proti Dánsku a Nórsku, pretože podľa predložených dôkazov úmrtnosť na covid je 0,12 % a úmrtnosť na vakcíny je 0,377 %. To znamená, trikrát viac ľudí zomiera na vakcíny, podľa tých predložených dôkazov,“ tvrdil vo verejnoprávnej televízii Beluský. Jeho slová vyrazili Cigánikovej dych. Najskôr žiadala, aby zasiahol moderátor, potom sa rozhodla zrušiť poslanca za ĽSNS sama. „V takomto čase dávať takéto informácie občanom…,“ hľadala slová politička. „Počkajme si, prosím vás, na rozhodnutie. Lebo to aj ĽSNS môže povedať takúto koninu,“ pustila sa do Beluského, ktorý pritakal, že si na rozhodnutie počká. „To je mimo akejkoľvek reality. Očkovanie je jedným z najväčších prínosov ľudstva. Nerobte toto. Toto môže mať vážne následky,“ varovala Cigániková kotlebovca.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport