eReport.sk
Komička Simona v štúdiu RTVS.
Komička Simona v štúdiu RTVS. zdroj: rtvs

Konfliktné zelené šaty sú vydražené. Rytmus im urobil parádnu reklamu!


Komička Simona Salátová sa po diskusii s Dominikou Cibulkovou stala terčom posmechu. Raper Rytmus si do nej rypol pre jej oblé krivky a zvozil pod čiernu zem jej šaty. Simona teraz tento kúsok úspešne vydražila.

V relácii Silná zostava sa stretli štyri ženy, ktoré diskutovali o exotickom cestovaní počas korona krízy. Pozvanie prijala extenistka Dominika Cibulková (31), ktorá sa iba krátko pred debatou vrátila z Maledivou. Stand up komička Simona Salátová (27) neskrývala svoj negatívny postoj: „Z tvojej strany to vnímam ako takú nedostatočnú spolupatričnosť, tvoji fanúšikovia sú obyčajní ľudia, aj ty si taká kedysi bola ako tenistka, dnes vysielaš signály, ako vyvolený môže ísť na dovolenku, keď v nemocniciach zomierajú ľudia. Ako sa pri tom cítiš?” Bolo badať, že Cibulková mala niekedy problém s odpoveďou a hapkala.

Rozpútala sa vojna

Po nakrúcaní napísala status na sociálnej sieti, kde si vyliala zlosť: „Nie, neodišla som v slzách, pretože na to nebol najmenší dôvod. Odišla som so vztýčenou hlavou a absolútne si stojím za vecami, ktoré som povedala. Len je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v ,,intelektuálnej“ diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny,” skonštatovala písaným slovom blondínka a Simonu označila “za pani v zelenom”. V ten večer mala oblečené dlhé zelené šaty. Do Simony sa vzápätí obul aj raper Patrik Rytmus Vrbovský. Aj on si zobral na paškál jej šaty. Posmech si robil i z jej nekonfekčnej postavy: „Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov,” napísal a priložil fotku Simony nafúknutej vo fotošope.

Úspešne vydražené

Avšak každá zlá vec je na niečo dobrá. Vyplatilo sa. Simonine šaty raper natoľko zviditeľnil, že sa jej ich podarilo vydražiť za slušný peniaz. Zárobok, ale pôjde na pomoc rodine, ktorá je v núdzi: „Šaty boli vydražené za 5OO eur a už sú na ceste k novej majiteľke. Dúfame, že peniaze pomôžu malej Stelke a jej mamine v neľahkej situácii, v ktorej sa ocitli a nie sú bohužiaľ jediné.”

Foto: rtvs instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Konfliktné zelené šaty sú vydražené. Rytmus im urobil parádnu reklamu!