eReport.sk
Andrej Danko

Matovič vytkol Dankovi dovolenku, ten mu nič nedaroval. Igorko, ty slovenský debil, odkázal

Konflikt medzi Matovičom a Dankom sa vyostruje. Zdá sa, že bývalý premiér sa rozhodol, že jeho novou agendou je ničiť SNS. Dal sa do prenasledovania politikov, ktorí sa dostali do vlády či parlamentu na kandidátke SNS.

Konflikt medzi Matovičom a Dankom sa vyostruje

Najprv sliedil Matovič v Abú Dhabí po ministerke kultúry, Martine Šimkovičovej, teraz ho zaujíma, ako trávi voľný čas Andrej Danko. Igor Matovič sa v bulvárnom týždenníku dočítal, že Andrej Danko išiel na dovolenku do Emirátov. Spoločnosť mu má robiť bývala slovenská MISS. To Matoviča natoľko zaujalo, že nakrútil video, kde podrobne rozoberá, ako a prečo Danko do Emirátov išiel.

Andreja Danka to samozrejme nenechalo chladným a vracia mu úder.

Reels Andreja Danka. Zdroj: FB

„Igorko Matovič, ty slovenský debil. Vidíš tam ten bar?“ pýta sa Danko hneď v úvode videa, ktoré zverejnil na facebookovej stránke SNS. „Keď ho vypijem, tak za svoje,“ hovorí následne. Potom kandidát na prezidenta vysvetľuje, že aj do Dubaja išiel za svoje, konkrétne na výstavu EXPO.

„Keby si si aspoň niečo naštudoval. A tak si oklamal ľudí,“ adresuje slová bývalý podpredseda NR SR Matovičovi. Pripomína mu aj jeho „one time, next time“, to že zadlžil Slovensko, aj že rozhadzoval peniaze občanov Slovenska. Potom sa Andrej Danko vyjadril, že je sklamaný, že Matovič ešte behá po slobode a „môže si otvárať zobák“.

Na záver už iba dodal, že aj keď je v Emirátoch, je tam za svoje. Na rozdiel od Kollára a Sulíka, ktorí tam podľa Dankových slov „chľastali do rána za štátne“  a chodili tam štátnymi lietadlami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič vytkol Dankovi dovolenku, ten mu nič nedaroval. Igorko, ty slovenský debil, odkázal

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre