eReport.sk
Komu adresuje Galko svoje slová?
Ľubomír Galko. Foto: tasr

Ľubomír Galko začal písať zvláštne príspevky. Vraj: „nedám vám dýchať! Ešte budete plakať!“


Komu adresuje Galko svoje slová? Bývalý minister obrany píše na sociálnu sieť v posledných dňoch zvláštne, „silácke“ odkazy. Kde sa zobralo novonadobudnuté sebavedomie neúspešného politika?

Ľubomír Galko si za svoju politickú kariéru užil viac neúspechu ako úspechu. Písal sa rok 2011 a Ľubomír Galko bol potupne odvolaný z funkcie ministra obrany SR. Ministrom sa Galko stal v roku 2010 za Radičovej vlády. Hneď po roku vzniklo vážne podozrenie, že Galko prostredníctvom VOS osobne nariadil odpočúvanie novinárov aj iných osôb. Po škandále musel odísť z funkcie.   

Neskôr, po roku 2016 bol Galko už len rádovým poslancom. V roku 2020 sa do parlamentu nedostal. Odídenci z vtedajšej SaS, medzi nimi Galko aj napríklad Natália Blahová, sa vtedy pridali na kandidátku strany DS. Neskôr ich vedenie Demokratickej strany žiadalo, aby z ich kandidátky odstúpili. Voľby sa skončili pre bývalých SaS-károv fiaskom. Po neúspechu vo voľbách 2020 začal pôsobiť Ľ. Galko ako šéf Leteckých opravovní v Trenčíne.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. A čo tak rešpektovať občanov?
  2. SaS predstavila radu pre energetickú bezpečnosť, predsedom je Karol Galek
  3. Kde je premiér?

Komu adresuje Galko svoje slová?

Vo voľbách 30. septembra sa mu opäť podarilo „preraziť“ brány parlamentu. Galko sa stane poslancom NRSR. Zdá sa, že mu narástlo opätovne aj sebavedomie. Na Facebooku sa začal v posledných dňoch prezentovať rôznymi siláckymi príspevkami. Vysmieva sa zo Šutaja Eštoka, aj z pozastavenia členstva Smeru a Hlasu vo frakcii európskych socialistov. Jeden z jeho príspevkov však vyniká viac ako ostatné.

Galko napísal: „Povedzme si to teraz bez emócií. Kto iný ako ja (keď nerátam Igora Matoviča) bude autentickejší v boji proti tým hňupom? Nedám vám dýchať, ešte budete oplakávať ten moment v ktorom ma 11000 ľudí poslalo späť.“  

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ľubomír Galko začal písať zvláštne príspevky. Vraj: „nedám vám dýchať! Ešte budete plakať!“

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: