eReport.sk
Beňová reaguje na Čaputovú
Na snímke eurposlankyňa Monika Beňová, foto:tasr

Komplikácie krátko pred pôrodom. Beňová si musí pichať inzulín


Posledné dni pred pôrodom vytúženej dcérky, to nemá europoslankyňa Monika Beňová jednoduché. Pár dní si dokonca musela poležať v nemocnici, momentálne je však opäť doma. Malá Lea je stále v brušku, no Beňovú trápi tehotenská cukrovka.

„Naučila som sa merať si cukor a pichať inzulín, merať si tlak. Vraj to všetko po pôrode skončí a vráti sa do normálu,“ napísala Beňová na sociálnej sieti, ktorá tiež uviedla, že musí ležať a nenamáhať sa. „Našťastie som vždy športovala, takže chrbát ma vôbec nebolí, aj keď moje telo sa zväčšilo o 14 kg za 9 mesiacov,“ posťažovala si politička, ktorá zažíva stavy ako mnohé iné tehotné mamičky, ktoré to už majú „za pár“. 
Europoslankyňa tiež priznala, že momentálne sa už nedokáže sústrediť na nič iné, iba na Leu, takže sa nevenuje komentovaniu politickej situácie. Všetko potrebné už má zariadené a môže naozaj mať vyložené nohy. „Tatino zložil kočík aj prípravu na sedačku do auta a všetko ostatné,“ prezradila Beňová, ktorá už má výbavičku pre Leu opranú, ožehlenú i uloženú. Europoslankyňu čaká pri ďalšej hospitalizácii v nemocnici opäť test na Covid-19. Zároveň všetkým zaželala, aby celoplošné testovanie dopadlo dobre.

Foto: tasr, facebook MB

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Komplikácie krátko pred pôrodom. Beňová si musí pichať inzulín

KOMENTOVALI STE: