eReport.sk
Simona Salátová
Simona Salátová, foto: instagram

Komička Simona si vie zo seba vystreliť: Zverejnila nepodarenú fotku!

Komička Simona Salátová (27) si vie robiť žarty nielen z druhých, ale najmä zo seba. Naposledy zverejnila pomerne nelichotivú fotografiu. Fanúšikov tým absolútne dostala!

Má zmysel pre humor, je vtipná a zábavná. Komička Simona si získala srdcia mnohých fanúšikov najmä svojím prístupom k životu. K jej povahe patrí aj to, že si dokáže vystreliť sama zo seba. Naposledy na svojom instagramovom účte zverejnila smiešnu fotografiu. Na ľavej strane je elegantná s nadpisom Keď sa fotím. Na prvej strane spojenej fotografie má však dvojitú bradu k čomu pripísala Keď sa pozerám, čo som odfotila.

Komička si zo seba vie vystreliť

Foto: Instagram

Simona si, na rozdiel od iných žien, nepotrpí na to, aby vyzerala za každú cenu dokonale. Komička je aktuálne účinkujúcou v ženskej diskusnej relácií Silná zostava. Po boku moderátorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej hodnotí spoločenské a politické dianie. Naposledy na seba upozornila kritikou dovolenky Dominiky Cibulkovej. Na Simonu naopak zaútočil Rytmus a vysmieval sa z jej oblejšej postavy. Kritiku však komička prijala s gráciou. Hviezda stand- upu dokáže niektoré veci jednoducho hodiť za hlavu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Komička Simona si vie zo seba vystreliť: Zverejnila nepodarenú fotku!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti