eReport.sk
Simona Salátová
Simona Salátová, foto: instagram

Komička Simona Salátová prešla zmenou: „Kamarátka sa mi bála povedať, že je lesba.“

Zdobí ju vyše dvadsať tetovaní a nechala si ich robiť v obývačke. V minulosti okrem tetovaní vyvádzala aj iné veci. Radikálne zastávala svoje názory, ktoré teraz uznáva, že neboli správne.

Stand-up komička Simona Salátová, sa do povedomia divákov dostala v šou Silná zostava, ktorej je pravidelný účastník pri rôznorodých témach. Kariéru však začala v zoskupení komikov s názvom Silné reči. Mladá Žilinčanka priznala, že pred tým ako prišla do hlavného mesta, mala na rôzne témy vyhranený názor. Až komici v nej toho veľa zmenili: „Mala som vyhranené názory na homosexuálov, národnostné menšiny a religiózne témy. Ale tým že ma posadili do lietadla a mohla som pozrieť inde ako to funguje, zmenila som svoje názory,” priznala Simona, ktorá je otvorené debatám a nevidí v tom nič zlé meniť pohľad na veci.

Otvorila sa jej

Najmä pre jej názory sa jej bála kamarátka povedať o svojej orientácii: „Bála sa povedať, že je homosexuálne orientovaná až neskôr sa priznala. Mala som to asi z náboženskej výchovy,” uvažovala nad pôvodom myšlienok. Názory zmenila najmä preto, že diskutovala práve s tými čo majú na veci iný pohľad. Nie s tými , ktorý majú rovnaký ako ona.

Tetovanie ako z Černobyľu

Má ich 21 a všetky majú význam: „Veľa z nich mi robil môj brat v obývačke. Pre mňa to má obrovskú symboliku. Napríklad na pravej ruke mám kvietoček a dá sa povedať, že je ako z Černobylu. Ja som jeho staršia sestra. Od nejakých šiestich mi ostal na starosť a odmalička som ho na všetko upozorňovala čo a ako má robiť. Keď mi toto tetoval, som sa pozerala a hovorila čo má spraviť ináč na tom tetovaní. Ale on bol tatér a tatéri to neznášajú. Takže nakoniec ho tak pokazil, že mám tých kvietočkov viacej. Mám aj označenie ľavá, pravá to som mala na vodičák,“ zasmiala sa Simona Salátová v šou Torchu inak s Adelou.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Komička Simona Salátová prešla zmenou: „Kamarátka sa mi bála povedať, že je lesba.“

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti