eReport.sk
Simona Salátová, foto: instagram

Komička Simona o tvrdej výchove: Otec mi nechcel kúpiť bicykel, vraj mám veľký zadok!

Známa stand-up komička Simona Salátová, ktorá aktuálne vystupuje aj v relácii Silná zostava, kde komentuje spoločenské dianie a pálčivé témy, sa vyznala aké mala detstvo. Na ružiach teda ustlané nemala.

Otec dlhé roky týral jej mamu, s bratom preto vyrastala u starých rodičov, v detskom domove aj u tety, ktorá ju pred maturitou vyhodila z domu. Simonu pred korona krízou živil humor, teraz aj moderuje. Je to paradox pri tom všetkom, čo ako dieťa zažila. Okrem domácich bitiek jej rodičia vyhadzovali na oči aj jej neštandardnú postavu: „Do svojich desiatich rokov som verila tomu, že mám iba ťažké kosti a potom mi to mama povedala. Raz v pondelok som nezapla červené menčestrové nohavice a ona na to: Simona, si mäkká. Ako dieťa som si vravela, že je to skvelé. Predstavovala som si svet ako lúku, ktorá je nádherná práve svojou rozmanitosťou. Akože to tak má byť. Že niektorým vidno bedrové kosti, iní sú vysokí a nosia okuliare, niektorí sú maličkí ako moja spolužiačka Zuzka, ktorá s guľatou tvárou vyzerala ako vysmiata jahôdka. A medzi nimi ja, mäkká ako vankúš alebo skôr perina, zapadajúca práve preto, že som iná. Veď všetci sme.”

Vekom to hodila za hlavu

Pozitívny pohľad na svet ale jedného dňa Simone vlastný otec zbúral: „Exaktnými vysvetleniami nastúpil otec, ktorý mi povedal: Nedostaneš bicykel, lebo také veľké na tvoj zadok nevyrábajú. Poznámka, nie, nebol povolaním motivačný speaker. V momente ako som začala pochybovať o mojom zadku, môj svet sa začal rúcať. Znie to malicherne, však? Hovorím vám, je to svätá pravda,” zaspomínala si na trpký zážitok. „Mám 27 rokov, čosi som už prežila a to, čo viem na sto percent je, že musíš veriť svojmu zadku. Nech je veľký, malý, kostnatý, zasadený do veľkých bokov alebo posypaný celulitídou ako vanilkové rožky cukrom.” Dnes už vie, že na každý zadok existuje bicykel: „Každý zadok je užitočný! Moja dobrá priateľka Mária vždy hovorí, že ho má veľký preto, aby sa tam vopchali všetky blbé poznámky od ľudí.”

Foto: rtvs instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport