eReport.sk
Boris Kollár si mesiace písal s trans Paris o sexe, foto: profimedia

Kollárova transexuálka Paris podniká vo Viedni: Som horúca ako sopka! Zlákala by ho zas?

Nie je to tak dávno čo sa na svetlo sveta dostala erotická komunikácia medzi predsedom parlamentu Borisom Kollárom a transrodovou ženou Paris Nemc. Zistili sme ako si po odhalení sex chatu s predsedom počína.

Pôvod usmiatej Paris na prvý pohľad odhalí naozaj minimálne percento ľudí. Jej tvár vďaka estetickým zákrokom pôsobí žensky, vymodelované silikónové prsia tiež nenasvedčujú, že by pod sukňou skrývala mužskú pýchu. Transrodová modelka je na Slovensku zrejme najslávnejšia tohto druhu. Jej pikantná komunikácia, ktorá bola zverejnená na stránke kollarjeuchyl.com ju z večera do rána spravila najdiskutovanejšou osobou.

Na sexuálnej komunikácii by nebolo nič také neštandardné, keby lídra Sme rodina Borisa Kollára nenadchol jej penis. Po odhalení pohlavného údu na fotografiách ostal politik príjemne nadšený. V správach sa vyznával čo by s trans Paris túžil robiť: „Strašne ťa chcem. Už dlho ma nič nepriťahovalo ako ty,” písmenkoval ostošesť. Jeho predstavivosť bola pestrá. Poslal jej aj svoje súkromné telefónne číslo aby neváhala písať.

Klamár

V takomto duchu si Kollár s trans Paris písali erotikou nabité správy niekoľko mesiacov. Keď sa komunikácia dostala na svetlo sveta, politik najprv manévroval. Neskôr túto komunikáciu zadefinoval ako žart. Píše si vraj s mnohými a že si pýtal fotografie pre zábavu. Dodal, že ona ho kontaktovala prvá. Nebolo to tak ako populistický politik tvrdí. Paris Nemc poskytla dôkaz, že on oslovil prvý ju. Nie ako tvrdil líder Sme rodina.

Výstrednosti sa nebráni. – Foto: profimedia

Nový džob

Pre Paris nežiadaná reklama už prehrmela a titulková tvár z magazínu Playboy sa zjavne musela začať obracať aby sa uživila. Aktuálne si zarába na stránke OnlyFans. Po registrácii a zadaní platobnej karty vám za stanovený poplatok pošle rôzne šteklivé zábery. Privyrába si aj vo Viedenskom erotickom salóne. Na stránke sú zverejnené jej zábery, ale aj iných transexuálov, ktorí sú pre zákazníkov v salóne v ponuke.

Paris sa na webe vie excelentne predať: „To, čo inak vidíte iba v Playboy SK, môžete osobne spoznať v Armony a ešte oveľa viac! Hviezda transexu Paris 23 rokov! Najlepšia ústna služba. 100% ženská. Vášeň, chtíč a mágia sú len niektoré atribúty, ktoré na mňa platia. Stretnutie so mnou bude vždy nezabudnuteľné! Som zmyselná, veľmi sexi a horúca ako sopka. Som štýlová a elegantná, odborník na vaše najtajnejšie a najintímnejšie túžby. So mnou stráviš najlepšie hodiny svojho života, so mnou sa splnia takmer všetky tvoje sny. Rozmaznávam vás špičkovými službami od mäkkých po tvrdé: aktívny, pasívny, rozsiahly šatník, 3-členná s TS, ženy alebo muži a oveľa viac. Začiatočníkom pomaly a nežne predstavím umenie erotiky. Zažite luxus v 7. nebi. Som skutočná dáma s tým istým niečím!,“ znie inzerát vyzývavej Paris.

Keď sme ju kontaktovali aby nám povedala viac a či náhodou niekto nezneužil jej fotografie, zložila.

Foto: profiemdia, studio-armony.at, instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollárova transexuálka Paris podniká vo Viedni: Som horúca ako sopka! Zlákala by ho zas?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti