eReport.sk
Boris Kollár, foto: profimedia

Kollárova prerobená kancelária! Na čo má v nej luxusnú posteľ?

Tak toto vyznieva dosť bizarne! Svetlo sveta uzrela informácia, že predseda parlamentu a líder Sme rodina Boris Kollár si svoju veľkú kanceláriu doplnil o nový a vskutku zaujímavý kus nábytku. Do kancelárie si totižto nechal umiestniť luxusnú posteľ. Určite mnohých všeličo napadne, keď sa hovorí o posteli a Kollárovi. Známy politik je totiž ešte známejším sukničkárom a slovenským multioteckom zároveň.

Portál pluska.sk, ktorý informáciu o posteli, ktorá v Kollárovej kancelárii pribudla, priniesol, však informuje, že predmetný kus nábytku nemá vraj nič spoločné s tým, že šéf parlamentu je veľkým milovníkom žien.

Súvisí to so zraneniami, ktoré politik utrpel počas medializovanej autohavárie pred 15 mesiacmi. Kollár totiž tvrdí, že stále nie je zdravotne úplne v poriadku. Ako spravodajský web pripomína, koaličný politik vraj býva videný pred súkromnou klinikou, kam chodí pravdepodobne na pravidelné lekárske prehliadky.

Za vlastné a na odporúčanie lekára

Potrebu mať posteľ vo svojej kancelárii odôvodňuje práve tým, že jeho stav ešte nie je najlepší a posteľ mu má pomôcť v jeho regenerácii. „Dal som si ju doviezť po automobilovej nehode. Za vlastné prostriedky a na odporúčanie svojho ošetrujúceho lekára. Bude tam dovtedy, kým si to bude vyžadovať môj zdravotný stav,“ uviedol Kollár.

Stále ho vraj trápi krk

Po spomínanej autonehode sa má predseda parlamentu zotavovať pomaly. „Stále mám nedoliečený krk, moja mobilita je len na 65 percentách pôvodného rozsahu, a preto mám stále trikrát týždenne fyzioterapie,“ vyjadril sa samotný Kollár. Predseda parlamentu bol dokonca aj o niečo konkrétnejší: „Aj kvôli kontrole a zhodnoteniu postupu ma pozrel pán Malárik z fyziokliniky.“

Mohlo by vás zaujímať:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollárova prerobená kancelária! Na čo má v nej luxusnú posteľ?

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre