eReport.sk
Miroslava Fabušová, foto: instagram M. F.

Kollárová modelka z limuzíny opäť dokaličená. Fabušová nemá stále dosť!

Niekoľkými plastickými operáciami poznačená Miroslava Fabušová, zdá sa, stále nie je tak úplne spokojná so svojim výzorom.

Slovensko koncom minulého roka šokovala informácia o tom, že predseda parlamentu Boris Kollár mal vážnu dopravnú nehodu. Došlo k nej v bratislavskej časti Podunajské Biskupice, pričom Kollár po nej skončil v nemocnici so zlomeným krčným stavcom a kľúčnou kosťou. Záchranári však okrem neho a ochrankárov museli ošetrovať aj štvrtú pasažierku – bývalú missku Miroslavu Fabušovú (39), ktorá sa viezla spolu s politikom. Počas nehody bol prísny lockdown, preto vyvstávala otázka prečo sedela Fabušová vo vládnej limuzíne. Odpoveď bola, že ju jej kamarát viezol po lieky, kým on išiel synovi po školskú tašku, tak ju zviezol.

Problém za problémom

Fabušovej sa následne lepila smola na päty. Neznámy páchateľ ju zbil pri dome keď išla vyniesť smeti. Podliatiny sa jej hojili týždeň. Krátko nato ju hliadka zastavila a modelka nafúkala, podľa jej slov išlo o zostatkový alkohol. Kajala sa, že už bude sekať dobrotu, venovať sa charite a pomáhať znevýhodneným. Do života jej ale konečne vstúpila aj radostná novina. Pre cas.sk potvrdila, že je tehotná. Keďže raz už o dieťa prišla má podľa jej slov obavy. Na sociálnej sieti sa, ale v jej živote nič nezmenilo. Modelka stále pridáva dráždivé fotografie. V honbe za dokonalosťou, ale používa stále viac retuše. Častokrát jej ujde a má zdeformované časti tela. Ako naposledy. Krivú ruku a zdeformované ucho. Už by aj stačilo nie?

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport