eReport.sk
Miroslava Fabušová nezvláda úpravu fotiek, foto: instagram

Kollárova kamarátka Fabušová sa vo fotošope zoštíhľuje. Vyšiel jej poriadny nepodarok!

Odkedy sa bývalá finalistka súťaže krásy v médiách preslávila jazdou s Borisom Kollárom počas zákazu vychádzania, sa jej nič, čo jej príde pod ruku, nedarí. Nabúrala svoje auto, v noci demolovala značky a naposledy jazdila pod vplyvom alkoholu. Stále chce zaujať svojou ženskosťou, avšak ani to jej úplne nejde.

Na sociálnej sieti je napriek zdravotným problémom aktívna. Fanúšikov nezanedbáva a pridáva svoje polonahé fotografie. Zrejme ide o staršiu výrobu, alebo veľmi silné líčidlá, keďže modelka mala ešte pred pár dňami pod očami fialovo-modré monokle po tom, čo ju neznámy útočník zbil, keď išla vyniesť odpadky. Niekoľko dní nato, počas policajnej kontroly, nafúkala, ako tvrdí, zostatkový alkohol. Po rozsudku vyhlásila, že začína nový život a bude pomáhať iným: „Svoju energiu som sa rozhodla venovať chorým a budem na sebe pracovať, aby som mohla pomáhať druhým.”

Čistý amaterizmus

Fabušovej profesia je vizážistka, teraz sa jej zrejme kšefty nehrnú. Privyrába si promovaním rôznych produktov na sociálnej sieti. Pred pár dňami pridala zvodnú snímku v bordovej spodnej bielizni, kde chcela predstaviť zdravý nápoj. Lenže jej telo zdeformované fotošopom ostalo na smiech. Nikoho neobalamutila a ľudia jej húfne začali písať svoje postrehy, ktoré časti si zoštíhlila. Okrem brucha si zdeformovala aj prsty: „Ohnutá fľaša, prsty. Vidieť, že si sa s fotkou pohrala, aby si mala štíhle bruško. Mala si nechať tú fotku radšej prirodzenú,” znie jeden z nelichotivých komentárov. Fotku po kritike zmazala.

Nepodarok si môžete pozrieť v GALÉRII!

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport