eReport.sk

Kollár sa stretol s Haščákom. Dozvedel sa, že ho finančník nemá rád

Nepáčili sa mu články o jeho osobe, tak sa rozhodol pre stretnutie. To je vraj dôvod predsedu parlamentu Borisa Kollára (SME RODINA), prečo sa chcel porozprávať so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom. Práve médiá, ktoré vlastní Penta, majú strpčovať Kollárovi život. Politik nakoniec v strese prezradil aj to, čo malo zrejme ostať utajené.

Nie je tak dávno, čo musel lámač ženských sŕdc a politik riešiť únik svojej pikantnej komunikácie s transrodovou modelkou. Podľa Kollára však ide o jeho súkromnú vec a nie je to nič nezvyčajné, pretože „popíše“ s každým. „Ja si píšem s tisíc ľuďmi, s tisíc ženami,“ nechal sa počuť Kollár. Pri jeho pracovnej vyťaženosti ako druhého najvyššieho ústavného činiteľa, koaličného partnera a šéfa politickej strany, je obdivuhodné, ako to stíha. Čas si však nenašiel iba na písanie, ale aj stretnutie so spolumajiteľom Penty, od ktorého chcel vedieť, či články o jeho osobe sú písané na Haščákov príkaz.

Šéf parlamentu Boris Kollár chcel hovoriť s Haščákom o tom, ako o ňom píšu média, ktoré má pod palcom Penta. foto: facebook BK

Ako stretnutie dopadlo, sa dá ľahko domyslieť. Podľa Kollárových slov dostal od Haščáka akurát tak polhodinovú prednášku o tom, ako fungujú médiá. Čerešničkou na torte bolo určite aj finančníkove vyjadrenie, že nemá Kollára rád. Kým šéfa parlamentu zaujímali iba články, ktoré mu mali škodiť, Haščák mal na stretnutie onakvejší dôvod. „Dospel som do štádia, že by som chcel napísať knihu,“ povedal s úsmevom pre Denník N. Ako konkrétne mu v tom má pomôcť osoba Borisa Kollára však už neprezradil. Finančník, tak ako väčšina spisovateľov, dúfa, že sa jeho knihe o tom, ako to funguje na Slovensku, bude dariť a čosi si aj zarobí. Dielo by malo uzrieť svetlo sveta približne o rok.

Prezradil asi viac ako mal

Stretnutie Kollára s Haščákom mal dohodnúť poslanec za Sme rodina Martin Borguľa. „Toto je hotel pána Borguľu,“ ukázal predseda parlamentu na budovu, v ktorej sa s finančníkom stretli. O Borguľovom hoteli a reštaurácii hovoril neskôr aj na svojej tlačovke. Zaujímavé je, že samotný Borguľa sa od prevádzky hotela dištancuje. „Pred voľbami, keď som kandidoval za starostu Starého Mesta, som predal všetky svoje podnikateľské aktivity,“ tvrdil pre týždenník Plus 7 dní. Kollárovi by tak zrejme prospelo, keby sa už nestretával radšej s nikým. Ale to podľa jeho slov nehrozí. Pretože ak by aj na neho nebodaj nasadili volavku, tak: „Keď sa to bude dať a bude to pekná baba, tak sa s ňou aj vyspím. Však som to ja.“

foto: TASR


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár sa stretol s Haščákom. Dozvedel sa, že ho finančník nemá rád

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti