eReport.sk
Boris Kollár, foto:yt/eReport

VIDEO Kollár ostro reaguje na zásah NAKA: Je to absolútny cirkus! Chcú prekryť svoje zlyhania

AKTUALIZOVANÉ Dosluhujúci predseda Národnej rady Slovenskej republiky si v reakcii na dnešný zásah NAKA servítku rozhodne pred ústa nedával! Boris Kollár pred malou chvíľou predstúpil pred novinárov, aby reagoval na zásah polície vo viacerých bratislavských firmách. Tá mala zasahovať i v sídle Fun Rádia, ktorého vlastníkom je práve šéf hnutia Sme rodina.

Akcia NAKA vo Fun Rádiu

Polícia si mala do sídla rádia prísť po rôzne faktúry. Kollár nevedel povedať, aké konkrétne dokumenty policajtov zaujímali. Od vedenia rádia sa dozvedel, že malo ísť o faktúry. Myslí si, že sa týkali dodávateľsko-odberateľských vzťahov. „Nevediem to rádio, nechodím tam, nevstupujem do toho, riadi si to manažment spoločnosti, od koho nakupuje, komu predáva, akú reklamu vysiela,“ priblížil Kollár, ktorý podľa svojich slov nie je konateľom ani štatutárom rádia, ale len konečným užívateľom výhod. Informoval tiež, že v rámci akcie nebol nikto zadržaný ani obvinený.

Zdroj: yt/ereport

Kollár ostro reaguje na zásah NAKA

Kollár toto konanie označil za absolútny cirkus a pokus o to, prekryť kauzy, ktoré aktuálne rezonujú v spoločnosti. „Toto je absolútny cirkus! Ide len o ďalší pokus, ako prekryť ich fatálne zlyhania čo sa týkajú migrácie a podobne. Toto chcú hrať vo večerných správach, že sa zasahovalo v známom rádiu a nie o tom, že zlyhali v otázke migrácii,“ reaguje tvrdo Kollár.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kollár ostro reaguje na zásah NAKA: Je to absolútny cirkus! Chcú prekryť svoje zlyhania

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php