eReport.sk
Boris Kollár. Foto: tasr

Kollár na pandémiu zrejme pozabudol. Jeho zjazdovky praskajú vo švíkoch!

Poriadna tlačenica! Napriek tomu, že Slovensko žije vianočným lockdownom a protipandemickými opatreniami, v niektorých kútoch Slovenska, akoby ľudia na vírus Covid – 19 dočista zabudli. V lyžiarskom rezorte, ktorý má pod palcom predseda parlamentu Boris Kollár sa Slováci veselo oddávajú, natlačení na sebe, zimným radovánkam. Boris, nie je toto drzosť?

Na pandémiu zrejme pozabudol aj Boris Kollár, ktorý veselo pootváral na Donovaloch svoj lyžiarsky rezort. Napriek tomu, že štátne nariadenia dovoľujú otváranie lyžiarskych stredísk s platným negatívnym testom na Covid – 19, práve Kollárova vláda odklepla nedávno čiastočné vypnutie ekonomiky známe ako lockdown. Ako to teda vyzerá uprostred rezortu v čase zúriacej pandémie?

Desiatky ľudí natlačených na sebe, akoby sa nechumelilo. Unikátne zábery vidieť priamo na internete na online prenose z Kollárovho strediska. Na plnku na Donovaloch upozornil satirický portál Zomri. Zatiaľ čo dnes sa Slováci oddávajú zimným radovánkam pod zastrešením Borisa Kollára, včera minister zdravotníctva bil na poplach.

Na Donovaloch ľudia napriek pandemickej situácii stoja natlačení na sebe v rade. Foto: internet/parksnow.sk

Marek Krajčí v piatok po zasadnutí krízového protipandemického štábu podčiarkol, že korona situácia sa na Slovensku zhoršuje. “Situácia na Slovensku je veľmi vážna, za posledný týždeň došlo k výraznému zhoršeniu, sme svedkami reťazového šírenia infekcie,” urgoval minister. Dokonca sa hovorí o prísnejších opatreniach, či zákaze vychádzania. Čo by asi povedal na situáciu v lyžiarskom stredisku svojho koaličného parťáka?

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport