eReport.sk
Miroslav Kollár, foto: facebook

Kollár Kollárovi: On sa fotil na Kube s mafiánmi, nemám rád farizejov a papalášov!

Odídenec zo strany Za ľudí Miroslav Kollár dosť drsne reagoval na menovca, s ktorým má totožné priezvisko, na šéfa parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina). Ten ho totiž nielenže označil za zbabelého, ale dokonca vyhlásil, že opúšťa vládne kvarteto preto, lebo sa už teší na spoluprácu so šéfom Smeru, Robertom Ficom.

Poslanec a neúspešný kandidát na šéfa strany Za ľudí, ktorý je aj primátorom Hlohovca, na sociálnej sieti na rovinu povedal, čo si o Borisovi Kollárovi myslí. Šéfa parlamentu, ktorý ho verejne upodozrieva z toho, že sa chystá spolupracovať so Smerom, ani náhodou nešetril.

Hlasoval aj za jeho odvolanie

„Opýtali sa ma: Boris Kollár vás označil za zbabelého, dokonca dodal, ´že ste sa už asi dlho tešili na spoluprácu s Róbertom Ficom´,“ takto začal svoj status Miroslav Kollár a následne bez škrupúľ dal „na stenu“ to, čo si o lídrovi Sme rodina myslí. Zároveň podčiarkol hashtagu pod svojim príspevkom podčiarkol, že „nie je Kollár ako Kollár“

Ťažko odhadnúť, či sa Boris Kollár po odkaze svojho menovca takto usmial, alebo ani nie… – Foto: tasr

„Ja mám s Borisom Kollárom spoločné jediné – priezvisko. Kým sa on fotil na Kube s mafiánmi či so Salvinim a LePenovou, ja som desaťročia či už v médiách alebo nezávislých think-tankoch pracoval na tom, aby Slovensko bola demokratickejšia, otvorenejšia, spravodlivejšia a nekorupčná krajina, ako aktivista som sa naťahoval s holohlavými majiteľmi skládky pri Hlohovci, v komunálnej politike sme z mesta vyprášili Ficových smerákov, organizoval som protest proti fašistom… Nemám rád farizejov, nemám rád papalášov, preto som aj ako vládny poslanec hlasoval za odvolanie Borisa Kollára za jeho falošnú diplomovku. A tomu, že ako otec jedenástich detí s desiatimi ženami uveriteľne zahrá ctihodného konzervatívneho politika vyznávajúceho hodnoty rodiny nemôže veriť ani on sám. V tomto mu môžem ísť ako liberál príkladom – keďže žijem už tridsať jeden rokov v šťastnom vzťahu s tou istou skvelou ženou,“ uviedol poslanec, ktorý v týchto dňoch ohlásil svoj odchod zo strany Veroniky Remišovej aj z vládnej koalície.

Zdroj: fb/mk

Remišová reagovala na Kollárov odchod tvrdením, že k tomuto kroku smeroval, odkedy prehral v boji o predsedu strany. Iný názor však majú jeho bývalí spolustraníci. Čo sa zástupcov ostatných koaličných strán týka, niektorým Miroslav Kollár, zdá sa, išiel poriadne na nervy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár Kollárovi: On sa fotil na Kube s mafiánmi, nemám rád farizejov a papalášov!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti