tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Richard Sulík a Mária Kolíková Foto: tasr

Kolíkovú nezavolali na tlačovku po Bezpečnostnej rade. Tak išla variť so Sulíkom. „Bolo to nepríjemné!“

Situácia v polícii sa už nedá ignorovať. Hoci doteraz zodpovední odmietali reči o vojne v polícii, včera bola zvolaná Bezpečnostná rada SR. Po jej skončení sa na tlačovej konferencii objavili zástupcovia koaličných strán. Lenže strana SaS tam nemala nikoho.

Na tlačovke sa objavili šéf OĽANO Igor Matovič, podpredseda Sme rodina Milan Krajniak, premiér Eduard Heger (OĽANO) a šéfka Za ľudí Veronika Remišová. Členkou Bezpečnostnej rady SR je pritom aj Mária Kolíková, ktorá momentálne zakotvila v ministerskom klube SaS. Ani ona sa však na tlačovke k tak vážnej téme neobjavila. Namiesto toho si to namierila k liberálom, aby mohla v živom vstupe variť s šéfom SaS Richardom Sulíkom kurací paprikáš.

Kolíková varila so Sulíkom. V danej situácii jej to však bolo nepríjemné. – Foto: ig/richard_sulik

„Je fakt, že ja som členka Bezpečnostnej rady, ale..,“ zadrhla sa Kolíková na otázke, prečo nebola na tlačovke. „Teba nezavolali na tlačovku,“ vysvetlil Sulík. „Hej, ale uznesenie poznám,“ uviedla Kolíková. Sulík zase zdôvodnil, že nie je členom Bezpečnostnej rady SR, takže na tlačovke nemal čo hľadať. Počas živého vstupu ľudia Kolíkovej aj Sulíkovi vyčítali, ako v takýchto ťažkých časoch pre políciu, môžu veselo variť. „Napriek mimoriadne nepriaznivej situácii v polícii treba jesť,“ mykol plecom šéf SaS.

Na tlačovke po rokovaní Bezpečnostnej rady chýbal zástupca strany SaS. – Foto: fb/ereport.sk

Kolíková sa však tak komfortne necítila. „Musím sa priznať, že som mala veľmi nepríjemný pocit, keď som sem išla, vlastne skoro priamo z Bezpečnostnej rady. Že ideme variť, ako keby sa nechumelilo. Aj keď treba jesť, to je pravda. Necítim sa v tom príjemne,“ priznala ministerka spravodlivosti. „Ale no tak, Mária,“ chlácholil ju Sulík. „Situácia je vážna,“ trvala na svojom Kolíková.

Zaujímavé je, že na tlačovke nechýbala iba ona, ale aj minister vnútra Roman Mikulec. Premiér Eduard Heger to zdôvodnil tým, že sú tam zástupcovia koaličných strán a trvá na tom, že Mikulec má naďalej jeho dôveru.

Čítajte viac tu:

  1. Podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič (OĽaNO) prichádza na zasadnutie vlády v Bratislave vo štvrtok 16. septembra 2021.
  2. Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS).
  3. Eduard Heger (OĽANO)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kolíkovú nezavolali na tlačovku po Bezpečnostnej rade. Tak išla variť so Sulíkom. „Bolo to nepríjemné!“

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku