Hráči Eibaru, foto:instagram

Kike Garcia strelil krásny gól do siete Realu Madrid

Hráči Eibaru v 14. kole španielskej La ligy privítali na domácom štadióne Real Madrid. Biely balet bol považovaný za favorita, úlohu aj splnil a odniesol si všetky tri body.

Aktuálne patrí Madridčanom 2. miesto za mestským rivalom Atleticom Madrid, ktorý má skvelú formu. Real v zápase s Eibarom od začiatku dominoval a bol silnejší na lopte. Prevahu dokázali hráči pod vedením Zinedina Zidana pretaviť už v 6. minúte, keď sa presadil Karim Benzema. O 10 minút neskôr pridal gól chorvátsky stredopoliar Luka Modrič.

O naozaj krásny moment sa v 28. minúte postaral domáci útočník Kike Garcia, ktorý skvelou strelou vymietol pravú šibenicu. Nakoniec k vyrovnaniu neprišlo a náskok hostí zveľadil španielsky reprezentant Lucas, ktorý uzavrel skóre na konečných 3:1

Pozrite si ukážkový gól Kikeho Garciu:

SD Eibar – Real Madrid 1:3 (1:2)

6. min K.Benzema, 13. min L.Modrič, 28. min Kike, 90+ min Lucas