eReport.sk
Alojz Hlina, foto: tasr

Kedysi boli veľkí kamaráti. Hlina vytiahol Matovičove hriechy: Spal opitý v parlamente, radil sa s Mečiarom!

Zdá sa, že niekoho postava Igora Matoviča poriadne vytáča. Jeho bývalý kamarát a exkolega v poslaneckej lavici Alojz Hlina si dal tú prácu a na sociálnej sieti spísal niekoľko prešľapov súčasného ministra financií, podľa ktorých „vodu kázal a víno pil“.

Hlina napríklad vyčíta Matovičovi, že má na sociálnej sieti fotografiu zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. „Ten istý Igor Matovič, ktorý dávno vedel, pre koho a s kým robila Natália Milanová, po voľbách 2020, keď už sme všetci vedeli, akú úlohu v celom prípade zohral Peter Tóth, práve ju nominoval za ministerku kultúry,“ frfle Hlina. Nepáči sa mu tiež, že sa Matovič fotil s Annou Remiášovou, matkou zosnulého Roberta Remiáša, ktorý zomrel pri výbuchu auta.

Hlinu okrem iného rozčúlila fotografia Igora Matoviča s mamou zosnulého Roberta Remiáša. – Foto: fb/igor.matovic.7

Remiáš bol dobrým priateľom korunného svedka v kauze z čias vlády Vladimíra Mačiara. Išlo o zavlečenie Michala Kováča mladšieho do Rakúska. „Ten istý Igor Matovič sa bol ako poslanec radiť s Vladimírom Mečiarom,“ pripomína Matovičov exkamarát.

Hlina tiež vytiahol kauzu, keď mal Matovič na požičanej Fábii najazdiť za rok viac ako 200 tisíc kilometrov a tak si vyúčtoval výdavky za viac ako 60 tisíc eur. „Igor Matovič sa zalyká od zlosti a fotí prázdne fľašky od alkoholu pri poslaneckých smetiakoch. Ten istý Igor Matovič spal opitý prikrytý kabátom v parlamente,“ tvrdí Hlina.

Čítajte viac:

Krúti hlavou aj nad tým, že vyčíta koaličnému partnerovi Richardovi Sulíkovi povalenie Radičovej vlády. „Ten istý Igor Matovič hlasoval rovnako. Richard Sulík mal aspoň dôvod euroval, Matovič to len proste urobil. Igor Matovič sa zalykal od zlosti pri Dankovej diplomovke. Ten istý Igor Matovič tú svoju ukradol kompletne celú,“ pokračoval vo výpočte hriechov bývalý poslanec za OĽANO.

Hlina si tiež povzdychol, že Matovič bol premiérom a teraz je ministrom financií. Pýta sa preto OĽANO či sú s tým „v pohode“. Viacerí fanúšikovia však Hlinovi pripomenuli vlastné prešľapy. Vyčítajú mu najmä dohodu s predsedom strany Dobrá voľba Tomášom Druckerom.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kedysi boli veľkí kamaráti. Hlina vytiahol Matovičove hriechy: Spal opitý v parlamente, radil sa s Mečiarom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti