eReport.sk
Adam Húska, foto: instagram

Kde sa na nich hrabú Šatan či Višňovský. V našom najmladšom hokejovom tíme sú takéto skvosty!

Priemerný vek našich hráčov v Rige je 24,75 roka a veru chlapci nielenže výborne reprezentujú, ešte aj dobre vyzerajú.

Fyzická krása nie je len ženskou výsadou. To, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy na svete, už všetci vieme. Ale ako sú na to muži-hokejisti? Jedno je isté. Ženy po nich túžia, ostatní muži chcú byť ako oni. Dlho bol ospevovaný Boris Valábik, z ktorého je mnoho žien namäkko. Vynášajú ho do výšin a je pre nich jednoznačný sex symbol. Predchodcov má však množstvo. Nie jeden z nich odhodil oblečenie a ukázal vyšportované telo.

Máme to v krvi

Skutočný záujem Slovákov a tlače o hokej nastáva prakticky v roku 1925, keď sa Tatrám neplánovane predviedli tí najlepší z najlepších. Majstrovstvá Európy sa mali hrať v Prahe a ešte na Vianoce 1924 všade mrzlo, len tak prašťalo. Pred majstrákom sa však ľad náhle roztopil a ihrisko pražskej Slávie bolo pod vodou. Plánom B bol v tomto prípade rybník v Tábore, no pred Troma kráľmi v roku 1925 aj v ňom nastali určité „trhliny”. Dnes je ľadový hokej nepochybne už inde. Žijú ním národy naprieč všetkými kontinentami. Slováci sa dajú považovať za jedných z najviac fandiacich národov. Aj preto, lebo naše tímy majú na konte mnoho úspechov. Neúspechy sme im už dávno odpustili.

Pochvália sa aj súkromím

V týchto dňoch bojujú na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Rige. Pre skoro polovičku aktuálneho tímu na majstrovstvách sa jedná o premiéru na MS. Zaklopme si, zatiaľ sa im darí. V prenosoch však vidíme iba v dresoch, chráničoch a prilbách oblečené postavy. Nie každý tuší, akú tvár má hráčovi prideliť. Na rozdiel od veteránov nášho hokeja, títo si pestujú profily na sociálnych sieťach kde naháňajú fanúšičky. V GALÉRII si môžete pozrieť, ktorý by stál za hriech!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport