eReport.sk
Exposlanec NRSR György Gyimesi, foto:tasr

Gyimesi sa vysmial z progresívcov. Každý je fašista, všetko je hanebné a všetko je hanba


György Gyimesi sa vysmial z toho, ako si progresívci vždy zoberú za svoje slovíčko, ktoré potom dokola používajú. Veľmi často na nálepkovanie súpera. Takýmto slovíčkom je výraz Fašista. Fašistom je na Slovensku každý, kto má na čokoľvek iný názor. Potom sú to slová hanebný a hanba. V očiach progresívcov je všetko mimo ich spektra správneho vnímania HANBA.

Každý je fašista

Podľa poslanca maďarskej národnosti nikto nedevalvuje význam slov tak, ako progresívci a ich médiá. Tejto téme venoval príspevok na Facebooku.

Upozorňuje, že všetko to začalo slovom FAŠISTA, skloňovaným vo všetkých pádoch. „Fašistami boli najprv kotlebovci, ďalej to boli ľudia vyznávajúci národné a konzervatívne hodnoty, podporujúci tradičnú rodinu, odmietajúci ideologický import zo zahraničia, či kolonizáciu migrantmi. Následne boli ako fašisti nálepkovaní už všetci, ktorí mali iný ako progresívny názor. Toľko fašistov na meter štvorcový ako na Slovensku nemali nikde na svete. Aspoň podľa progresívcov a ich červených denníkov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Gyorgi Gyimesi
  2. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?

Čo potom, že nikto, kto tú nálepku dostal nechcel meniť demokratický systém, nezavádzal totalitu, nechcel meniť štátne zriadenie. Nie si osvietený progresívec, si fašista. Bodka! Nadužívanie slova fašista bolo tak intenzívne, až úplne stratilo svoj pôvodný význam a ľudia prestali naň reagovať. Gratulujem!“ píše György Gyimesi.

Všetko je hanebné

Pokračuje ďalším slovkom, ktoré si progresívci obľúbili. „Ďalším v rade bolo slovo HANEBNÝ. Hanebný bol výsledok volieb, hanebná bola vôľa ľudu, ktorá si zvolila konzervatívnu vládu, hanebné boli zákony, ktoré príjmala (to, že ich posvätil aj Ústavný súd už nikoho nezaujímalo, stačilo, že mali tú správnu nálepku). Hanebnou sa stala zahraničná politika, hanebným suverénny názor a jeho nositeľ. Proste čistá katastrofa,“ vysmieva sa z progresívcov bývalý poslanec.

Všetko je hanb, najlepšie svetová

A všimol si nadužívanie aj tretie slova. „No a napokon majú nové slovo, ktoré si osedlali – HANBA. Tentokrát aj s prívlastkom svetová. Posledné dni je hanbou demokraticky povedať názor, ktorý im nevyhovuje, ktorý vybočuje z ich progresívneho videnia sveta. Hanbou je nechodiť do Bruselu v hlbokom predklone a odčítavať “partnerom” z pier. Hanbou je nezraziť okamžite opätky. Problém je, že ak progresívci budú svojimi nápadmi reálne robiť hanbu slušným ľuďom, tí si ju spočiatku ani nevšimnú, no negatívne dopady skôr či neskôr pocítia. Až sem sme sa to dostali,“ uzavrel Gyimesi.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gyimesi sa vysmial z progresívcov. Každý je fašista, všetko je hanebné a všetko je hanba

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: