eReport.sk
Foto: tasr

Kate Middleton sa na Meghan tešila. Keď je Harry šťastný, všetci sú šťastní

Harryho návšteva vo Veľkej Británii bola veľmi sledovaná. Priniesla veľké očakávania a nádeje, že sa rodina udobrí. Hoci sa s Williamom a Kate spolu na verejnosti rozprávali, nezdá sa, že by nastal mier.

Strýko vojvodkyne z Cambridge Gary Goldsmith (56) kritizoval princa Harryho za spôsob, akým sa správal k svojej rodine vo Veľkej Británii. Pre Daily Mail povedal: „Bol som na nich nahnevaný, že v Kalifornii obvinili našu kráľovskú rodinu. Nemali žiaden dôvod na to, aby zradili dôveru rodiny tak, ako to urobili v rozhovore pre Oprah. Ale keď som ho videl na pohrebe jeho starého otca, bol som smutný. Vyzeral stratený.”

Gary Goldsmith s herečkou Julie-Ann Brown. – Foto: FeatureflashPhotoAgency/shutterstock

“Cítim sa dosť emotívne, aj keď o tom hovorím, ale všetkým záleží na jeho duševnom zdraví a ničí nás to, keď vidíme, ako sa pred nami rúca. Nie je to správne.” Garymu láme srdce zväčšujúca sa priepasť medzi kráľovskými bratmi.

Všetko je len o Meghan

Keď spomínal na to, akí si boli William, Harry a Kate blízki, povedal: „Pozrite sa, akí boli šťastní. To nemôžete predstierať. Kate ho zbožňovala a všetci len chceli, aby bol šťastný. Keď prišla Meghan, mala to byť väčšia zábava. Kate ju v rodine privítala, pretože chcela pre švagra len to najlepšie. Ak je Harry šťastný, všetci sú šťastní. Ale nakoniec to bolo len o Meghan. Všetko je o Meghan.“

Megan je najmenej obľúbená

Vojvodkyňa zo Sussexu je po princovi Andrewovi najmenej obľúbenou členkou kráľovského dvora v Británii. Ukázal to nedávny prieskum verejnej mienky. Až 61 percent opýtaných na ňu má negatívny názor. Harry získal 49 percent. William a Kate sú oveľa populárnejší, 80 percent ľudí hodnotí pozitívne Williama a 78 percent je pre Kate.


Princ Harry sa podľa Harper’s Bazaar nevrátil do Veľkej Británie kvôli zmiereniu, ale iba na pohreb svojho starého otca. Zdroj uviedol: „Táto cesta mala za cieľ uctiť si život jeho starého otca a podporiť jeho babičku a príbuzných. Sobota prelomila ľady, nevyriešené problémy sa však nijako zvlášť neriešili. Rodina jednoducho dala svoje problémy na jednu stranu, aby sa sústredili na to, na čom záležalo.“

Foto: tasr, MK, shutterstock, profimedia, instagram
Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport