eReport.sk
Szilárd Németh, foto:tasr

Karhan skončil v Komárne, nahradí ho ďalší bývalý reprezentant

Slovenský futbalový druholigista KFC Komárno našiel náhradu za odvolaného trénera Miroslava Karhana, ktorého na poste nahradil ďalší bývalý reprezentant. Bývalý dvojnásobný najlepší strelec najvyššej domácej súťaže Szilárd Németh. sa vrátil do klubu, ktorého je odchovanec.

„Viackrát mi prešla hlavou myšlienka raz pomôcť Komárnu, keďže tu sa začala moja kariéra. Chcel by som opäť prežiť také úspechy, ktoré ma odprevadili počas mojej mládeže. Som rád, že teraz nastal ten čas. Pre koronakrízu prežívame ťažkú sezónu, súťaž bola prerušená, tímy boli rozdielne pripravené. Tabuľka nám síce ukazuje zlú situáciu, ale podľa zápasov, ktoré som videl, je v mužstve oveľa viac“, povedal Németh v rozhovore pre klubový web KFC.

Štyridsaťtriročný Németh predtým pôsobil pri rezerve bratislavského Slovana. Počas úspešnej hráčskej kariéry získal štyri slovenské aj jeden český majstrovský titul, raz sa stal najlepším futbalistom SR (2000), s anglickým prvoligovým tímom Middlesbrough získal v 2004 Ligový pohár.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Karhan skončil v Komárne, nahradí ho ďalší bývalý reprezentant

Futbal

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti