eReport.sk
Samuel Hlavaj, foto:instagram

Kapitánom na majstrovstvách bude Kňažko, Mudrák si verí na Česko

Slovenských hokejistov do 20 rokov povedie v Edmontone na majstrovstvách sveta ako kapitán obranca Samuel Kňažko. Jeho asistentmi budú Dávid Mudrák a Michal Mrázik.

Slovenských mladíkov čaká pred štartom šampionátu (25. decembra) ešte jeden prípravný duel. V noci na štvrtok o 3.30 SEČ nastúpia proti Čechom. „Na každý zápas sa veľmi teším, keďže som ich pre situáciu s koronavírusom dosiaľ veľa neodohral. Rivalitu bude cítiť, zápas určite bude mať všetko, čo k hokeju patrí. Verím, že sa dobre nabudíme a dotiahneme zápas do víťazného konca,” povedal Mudrák pre stránku hockeyslovakia.sk.

Obranca tímu Oshawa Generals, ktorý v tejto sezóne nastúpil na sedem duelov za HC Košice, hral proti Čechom v príprave pred juniorským šampionátom aj pred rokom a pri prehre 2:4 strelil gól: „Bodaj by sa mi podarilo skórovať aj tentoraz. Bol by som veľmi rád. Budem sa snažiť, ale hlavné je, aby sme dosiahli dobrý tímový výsledok a dobre sa naladili na majstrovstvá sveta, kde nás čakajú oveľa dôležitejšie stretnutia.”

Zdroj:tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kapitánom na majstrovstvách bude Kňažko, Mudrák si verí na Česko

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti