eReport.sk
Kamila Magálová, foto: profimedia

Kamila Magálová dala vnúčatám prísny zákaz: Toto mi veru hovoriť nebudete!

Roky radila gazdinkám vo verejnoprávnej televízii v šou Tajomstvo mojej kuchyne, ako navariť tie najzaujímavejšie pochúťky. So šou nečakane sekla a teraz má kopu voľného času. Čo s ním?

Kamila Magálová (70) zabávala a vzdelávala divákov v kulinárskej relácii jedenásť rokov. Vydala už päť kníh. „Nemôžem si pomôcť, ja jednoducho rada varím. A ešte radšej pečiem. Napríklad pred Vianocami som aj napriek tomu, že ma prikvačila silná chrípka, napiekla všetko, ako bolo treba. Čajové pečivo, bajgle, orechovník, makovník, koláče z kysnutého i maslového cesta,” hlásala pred rokmi herečka. Tejto vášne sa nevzdala.

Silné puto

Televízne obrazovky sa rozhodla opustiť aj kvôli svojmu dlhoročnému kuchárskemu partnerovi, šéfkuchárovi Pavlovi Pospíšilovi: „Už som rok točila bez Pavla Pospíšila, ktorý zo zdravotných dôvodov nemohol prísť. A teraz, už aj keď je zdravý, je pandémia a priznám sa, že bez neho ma to trochu prestalo baviť,” vysvetlila v relácii pre TA3. Herečka dodala, že si aktuálne užíva ničnerobenie, ale varechu má stále v ruke. „Keď sa ma kamarátka opýta, čo robím, poviem, že varím. Pýtala sa ma, či sa mi chce. Hovorím – tak po prvé som hladná a po druhé ma to baví,” dodala. Kedy sa vráti k herectvu, netuší. Na rovinu povedala: „Nerobím teraz nič. Jedenásty mesiac som doma, divadlo nič, chýba mi to. Hrali sme naposledy začiatkom júna, vtedy som naposledy videla divákov.”

Babička sa jej nepáči

Vnučka ju oslovuje familiárne babča. Klasické oslovenie jej nebolo priveľmi po chuti: „Vzniklo to tak, že najstaršia ma volala babička. Niekde v obchode tak na mňa zakričala. Všetci sa otočili. Tak jej hovorím, prosím ťa, babička? Nie že sa mi to nepáči, ale babča sa mi páči viac. Ešte druhá mi hovorí baba Kamila,” zasmiala sa. Kamila Magálová bude o niekoľko týždňov opäť stará mama: „Čakáme ďalší prírastok od syna, v marci, dievčatko.”

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.