eReport.sk
anketa, futbalista roka, milan škriniar, kucka, strelec
Juraj Kucka, Milan Škriniar a Dávid Strelec, foto:tasr

Juraj Kucka má namierené do Premier League: Prekvapivý ťah nováčika súťaže!

Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka je údajne blízko k prestupu do anglického Watfordu. Účastník Premier League sa podľa informácie portálu football-italia.net dohodol s jeho súčasným zamestnávateľom Parmou a nič by nemalo brániť tomu, aby 34-ročný stredopoliar pokračoval v kariére na Britských ostrovoch.

Slovák túži zmeniť pôsobisku

Kuckov kontrakt v Parme má platnosť do júna 2022, po zostupe tímu do Serie B však slovenský futbalista túžil zmeniť pôsobisko. V lete sa o neho zaujímal aj FC Janov, no k dohode neprišlo. Kucka je dlhoročný reprezentant, so slovenským tímom štartoval na troch šampionátoch (MS 2020, EURO 2016 a EURO 2020).

Juraj Kucka je údajne blízko k prestupu do Watfordu – Foto: tasr

Slovenský reprezentačný veterán dlhé roky pôsobil práve na Apeninskom polostrove. V drese FC Janov, ktorého bol dlhoročnou oporou stredných radou, väčšinou času, bojoval o stredné priečky talianskej ligy. Iné to nebolo ani v FC Parma. S tou po nie moc dobrej minuloročnej sezóne dokonca vypadol do druhej najvyššej ligy, do Serie B.

Druhý Slovák v Premier League

Ak sa prestup Juraja Kucku do tímu staro-nového účastníka Premier League skompletizuje, bude druhým Slovákom, ktorý bude pôsobiť mnohými označovanej najlepšej futbalovej ligy sveta. Okrem neho, pôsobí v Newcastle United brankár Martin Dúbravka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport