eReport.sk
Dominika Cibulková so synom, foto: instagram

Judínyová či Cibulková. Na dovolenky s pestúnkami?

Pomoc k dieťaťu už nie je výsostne zahraničný trend. Opatrovateľky vyhľadávajú “smrteľné či nesmrteľné” ženy, ktoré potrebujú pomoc okolo svojho potomka.

Naše šoubiznisové krásky to asi sami nezvládajú a už dlhší čas využívajú služby pestúnok. Extenistka Dominika Cibulková sa stala takmer pred rokom mamou. Od začiatku vedela, že k malému Jakubovi bude potrebovať pomocnú ruku. Okolo syna blondínke pomáha behať nielen manžel, jej blízka rodina, ale aj odborníčka. Najala si ženu s profesionálnymi skúsenosťami. Ide totiž o študovanú zdravotníčku. Aby sa čím skôr adaptovala na jej životný štýl, nechýbala ani na párty, ktorú si Cibulková s kamarátmi vystrojila ešte pred príchodom potomka.

Pomoc aj na dovolenke

Svoju pestúnku berie športovkyňa so sebou aj na dovolenky. Naposledy ju zobrali aj na dovolenku na Maledivách: „Naša pestúnka je štýlovejšia ako tvoja,“ komentovala v angličtine Cibulková spoločnú fotku.

Pracujúcou mamou je aj moderátorka markizáckej Smotánky Erika Judínyová (50). Presne pred rokom porodila manželovi Štefanovi Skrúcanému (60) dcéru Ellu. Už po polroku sa vrátila do práce. Zorganizovala si kvôli pandémii home office. Doma má dokonca vytvorené malé štúdio. „Som s dcérou prakticky stále. Odkedy Erika od septembra začala robiť, uvedomil som si, že sme nestihli zohnať paniu k malej. Tak som z noci na ráno vhupol na pozíciu opatrovateľky,“ tvrdil ešte koncom minulého roka Štefan Skrúcaný. Do domácnosti prijali teraz ďalšieho člena. „Robím z domu a cez pracovný týždeň nám chodí na pár hodín vypomáhať pani v Števovom veku. Dali sme na odporúčania priateľov, ide o dlhoročnú opatrovateľku s bohatými skúsenosťami,“ netají pred médiami Erika Judínyová.

Aj tieto vyhľadali pomocníčku

Herečka Helena Krajčiová (46) má s partnerom Martinom Hasákom už dve deti, sedemročnú dcéru Aniku a dvojročného syna Kryštofa. Keďže pracovné ponuky sa jej hrnuli už po pôrode, deti jej strážili hneď štyri pestúnky. Nechodili naraz, ale striedali sa. „Mamka je u nás raz do týždňa a potom mám tri dievčatá, ktoré majú svoje záväzky. Tak si ich striedam podľa toho, ktorá môže. Sú to mladé, veľmi zlaté baby, ktoré k nám chodia,“ priznala svojho času červenovláska pre TV JOJ. To, že služby opatrovateľky Barbory využíva dodnes, potvrdila na svoje nedávne narodeniny. „Tortu nám upiekla Barbora, naša kamoška a opatrovateľka v jednom. Taká, o akej sníva každá mať,“ pochválila sa Helena.

Herečka Nela Pocisková (30) v minulosti potvrdila, že pri prvom dieťati, synovi Hektorovi sa spoliehala na opatrovateľku. Krátko po narodení druhého potomka, dcéry Liany, ju prepustila a o obe deti sa starala sama. I keď jej vo všetkom pomáhal partner herec Filip Tůma a ďalší blízki, sama neraz priznala, že toho bolo na ňu niekedy priveľa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Judínyová či Cibulková. Na dovolenky s pestúnkami?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti