eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Jožo Pročko vyplakáva: Ľudia ma len urážajú a dehonestujú

Bývalý zabávač a súčasný poslanec národnej rady za OĽANO Jozef Pročko, to nemá jednoduché. Kedykoľvek spustí živé video, aby sa porozprával so svojimi fanúšikmi, musí odpovedať stále na tú istú otázku. Má problém s alkoholom?

„Ja nehovorím, dobrá slivovička, kto si nedá? Ale keď mne niekto píše, že som alkoholik, tak takému človeku poviem…veľa zdravia,“ zamyslel sa Pročko vo svojom ostatnom živom vstupe. Dokonca prezradil, kedy naposledy si alkohol doprial. „Naposledy som si dal tri poháriky slivovice tu u mňa na dvore vlani v auguste. Viem, čo to je alkohol, viem, aké to je, keď ako dieťa máte dočinenia s ľuďmi, ktorí pili alkohol,“ zaspomínal si poslanec, ktorému tiež pravidelne diskutujúci otrepávajú o hlavu jeho legendárny beh „na Adama“ cez námestie. Podľa Pročka to však bolo skvelé. Napriek tomu bývalého zabávača, ktorý zažil vrchol svojej popularity v deväťdesiatych rokoch a začiatkom milénia, trápi, že ho ľudia nemajú radi.

Zdroj: fb/jozoprockostranka

„Hneď ako som vstúpil do verejného života, stal sa zo mňa nepriateľ národa. 80 % národa má naozaj nemá rado. Ale to je to isté s Igorom Matovičom. Či sú to Progresívci či sú to iné strany, tí ľudia ma nemajú radi. Rozprávajú, čo tam ten debil robí. Urážajú ma a dehonestujú. A robia zo mňa človeka, ktorý tam nemá čo robiť. A to isté aj u Igora Matoviča,“ hnevá sa Pročko, ktorý dáva za vinu predošlým vládnym garnitúram, za to, ako ľudia vnímajú politikov.

Fanúšikovia a iní poslanci často vyčítajú Pročkovi jeho minulosť zabávača. – Foto: fb/jozoprockostranka

Jozef Pročko patrí dlhodobo k zástancom straníckeho šéfa Igora Matoviča, bolo však vidno, že ostatný nápad ministra financií s 25 % DPH, ho zaskočila. „Zatiaľ si nemyslím, že je to dobrý nápad, pretože som stále podnikateľ a mám spoločnosť, ktorá živí tento štát. Ešte sme k tomu na klube nemali žiadne stretnutie. Budem sa pýtať a uvidím, ako to myslia,“ prezradil. Okrem zvyšovania DPH sa však chce prihovoriť aj samotnému expremiérovi, ktorý kedysi vyhlásil, že všetkým, ktorí mu ublížili, odpustil. „Odpustenie je dôležité, len musím sa Igorovi pozrieť viac do očí, že či naozaj odpustil úprimne,“ zamyslel sa Pročko s tým, že iba keď človek odpustí úprimne, tak to cíti.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti