eReport.sk
Takúto nechcenú „okrasu“ našiel Jožo Pročko na jednom z pútačov pozývajúcich na jeho motorkársku akciu. Zdroj: fb / Jožo Pročko

Joža Pročka ktosi nazval udavačom. Reakcia poslanca OĽANO vás zrejme prekvapí

Súčasný poslanec Národnej rady SR Jozef Pročko bol kedysi u nás z pohľadu mnohých občanov slávnym zabávačom. Dnes však na viacerých ľudí pôsobí ako červené súkno na býka. Dôvodom sú aj jeho vyjadrenia na viaceré citlivé témy, pretože podrezaný jazyk mu ostal aj ako politikovi.

Pročko sa dostal do parlamentu  ako člen OĽaNO, lenže tak ako klesala a klesá popularita hnutia Igora Matoviča, tak klesá aj obľúbenosť bývalého televízneho komika. A mnohí ľudia mu to dávajú aj patrične najavo. Tak, ako teraz, na čo si poslanec a exzabávač posťažoval v statuse.

Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Ten človek tú lásku asi potrebuje nevyhnutne

Jožo Pročko priznáva, že jeden z neželaných bonusov, ktoré mu život po vstupe do Národnej rady priniesol je aj nenávisť k ľuďom s ktorými spolupracuje, k jeho aktivitám a k akciám, ktoré roky robí nezištne bez nároku na zisk a odmenu. „Pandemické opatrenia stopli na dva roky veľa akcií, ktorých som organizátor a spoluorganizátor. 28.5. po dvojročnej prestávke opäť organizujem stretnutie motorkárov. Je výnimočné aj tým, že vstup je voľný,“ píše v statuse Pročko.

Tomu, kto ma zaradil do kategórie udavačov želám ako obyčajne veľa lásky od rodiny a veľa zdravia. Tú lásku asi potrebuje nevyhnutne.

Jožo Pročko, poslanec parlamentu za OĽaNO

Na pútače, ktoré dal vyrobiť, však niekto napísal, že je UDAVAČ. „Na poslednú motorkáreň prišlo 1800 motorkárov. Želám si aby 28.5. prišli všetci tí, ktorí ma poznajú osobne. Aby prišli všetci tí motorkári, ktorí majú v srdci slobodu, pokoru a porozumenie,“ uviedol ďalej Jožo Pročko, ktorý si však v samom závere neodpustil „nežne“ kopnúť do človeka, ktorý ho nazval udavačom.

Zdroj: fb / Jožo Pročko

„Tomu, kto ma zaradil do kategórie udavačov želám ako obyčajne veľa lásky od rodiny a veľa zdravia. Tú lásku asi potrebuje nevyhnutne.“

Zdroj: fb / Jožo Pročko

Related Posts

  1. Jozef Pročko (OĽaNO)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Joža Pročka ktosi nazval udavačom. Reakcia poslanca OĽANO vás zrejme prekvapí

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti