eReport.sk
Josef Laufer
Josef Laufer, foto: profimedia

Josef Laufer: Štrnásť mesiacov medzi životom a smrťou!

Ešte v marci v roku 2020 upadol do kómy a začal sa jeho štrnásťmesačný boj medzi životom a smrťou. Ešte predtým dokončoval Josef Laufer (81) muzikál Ostrov pokladov, na ktorom mohol zarobiť milióny.

Operácia srdcovej chlopne, po ktorej sa spevák neprebudil z narkózy prebehla tesne pred vypuknutím pandémie v Čechách. Od tej doby boli divadlá u našich susedov zatvorené. S nastávajúcim uvoľnením by Josef Laufer určite stál na čele sezóny, pretože pred nemocnicou chystal vysnívaný projekt. „Máme v pláne detské predstavenie, s ktorým otáľame z etických dôvodov. Je to predstavenie Ostrov pokladov, ktoré pripravil Pepa Laufer. Čakáme na neho, aby to dorobil. Ale! Mohli by sme to dokončiť aj bez neho, ale to z etických dôvodov nechceme,“ prezradil producent Divadla Broadway Oldřich Lichtenberg.

Kedy a či sa vôbec stav herca a speváka zlepší, si nikto netrúfa predpovedať. Podľa posledných informácií jeho dcéry Ester je Laufer po štrnástich mesiacoch len pri čiastočnom vedomí, z toho 130 dní bol v umelom spánku. Ako autor námetu, textov a réžie by si Laufer prišiel na pekné peniaze, jeho zdravotný stav mu to však neumožňuje.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport