eReport.sk
Jiřina Bohdalová, foto: profimedia

Jiřina Bohdalová oslavuje 90. narodeniny: Kšefty s Gottom a prečo nikdy nedošlo k ich svadbe

Dnes oslavuje herečka Jiřina Bohdalová krásne 90. narodeniny. Nie je vôbec žiadnym tajomstvom, že so zosnulým Karlom Gottom (†80) mali k sebe veľmi blízko a stála pri ňom do jeho poslednej chvíle. Málo kto však vedel, že so spevákom a českou ikonou kšeftovala a dokonca vlastní obraz, ktorý znázorňuje ich svadbu.

Jiřina Bohdalová pri príležitosti svojich narodenín prezradila na seba pikantérie zo svojho súkromného života. Ako píše český portál blesk.cz, Bohdalová mala s Majstrom obchodovať. Práve vďaka nemu si kúpila svoje prvé auto. Keď sa Gott preslávil v Nemecku, začal zarábať veľa peňazí: „Keď boli bony, mal k tomu bližšie ako ja, ktorá som tu bola zavretá. On a jeho partia jazdili do zahraničia. Menu im tam prepočítavali,” priznala Bohdalová. Herečka si zaspomínala na to, ako si kvôli spevákovi kúpila svoj prvý červený Fiat 500. Pomenovala ho Prcek. „Keď som zle zaparkovala, štyria ľudia ho pokojne preniesli z miesta na miesto,” pousmiala sa.

Na svojom malom autíčku jazdila niekoľko rokov, pokiaľ ho nedarovala svojej dcére Simone Stašovej (66).

Zdroj: profimedia

Svadba s Majstrom

Mama Karla Gotta Marie (†66) si počas života veľmi priala, aby sa spevák oženil práve s Jiřinou Bohdalovou. Tá však priznala, že keď bol mladý, vôbec nebol jej typ. Páčiť sa jej začal až keď mu pribúdali roky. Priznala aj to, prečo k svadbe aj po dlhšom čase nedošlo: „Proste sa nechcel ženiť!”

Zaujímavý obraz dostala od Karla Gotta ku jej 85. narodeninám. Zvečnil ich spoločný sobášny akt. Keď už neprebehol v skutočnosti, namaľoval ho aspoň na obraz.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport