eReport.sk
Uzmierení, foto: instagram

Jedna vojna v slovenskom šoubiznise skončila. Títo dvaja sa uzmierili!

Zakopali vojnovú sekeru. Kedysi nerozluční kamaráti, kaderník Paviel a Silvia Kucherenko, si roky nevedeli prísť na meno. Teraz je všetko inak.

Vymetali spolu každý večierok. Predvádzali spoločne vášnivé bozky. Paviel Bendler (35) a Silvia Kucherenko (36) boli jedno telo, jedna duša. Koniec kamarátstva prišiel, keď sa vtedy Silvia Horváthová išla vydávať za podnikateľa ukrajinského pôvodu Sergeja Kucherenka. Ten si dnes odpykáva v banskobystrickom väzení jedenásťročný trest za obzvlášť závažný zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku. Dvojica je dnes už rozvedená.

Uzmierení

Späť ku kamarátstvu Paviela a Silvie. Kontakt prerušili zo dňa deň, keď sa jej dovtedy dvorný kaderník a blízky kamarát dozvedel, že sa ide jeho kamarátka vydávať. Na veselicu ho nepozvala, ani mu to neoznámil. Dokonca si svadobný účes nechala urobiť inde. Pavielov salón nenavštívila. Zdá sa však, že staré krivdy preboleli a títo dvaja našli k sebe v čase pandémie cestu: „Ľady sa konečne roztopili. Staré kamarátstvo nezhrdzavie.
Každý hnev po čase prejde. Na každom kamarátstve si treba všímať a vážiť len to pozitívne a najlepšie,” oznámil radostnú novinu vlasový štylista.

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.