tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lionel Messi, foto:ig/leomessi

Je Messi na predaj? Prezident Barcelony má v tom jasno

Je Lionel Messi na predaj? V lete sa špekulovalo o odchode argentínskej hviezdy z Barcelony. Horúcim kandidátom na Messiho zisk bol Manchester City. Argentínčan bol pevne rozhodnutý o odchode, ale vysoká výkupná klauzula, ktorá vyplýva z jeho zmluvy, potencionálnych záujemcov odradila.

Dočasný prezident futbalistov FC Barcelona Carles Tusquets povedal, že by útočníka Lionela Messiho v lete predal. V januári sa počas prestupového obdobia budú o jeho služby pravdepodobne usilovať opäť európske veľkokluby. Po júnovom vypršaní kontraktu bude Messi voľný a môže Barcelonu opustiť zadarmo. „S ekonomického hľadiska by som Messiho v lete predal. Bola to dobrá šanca,“ uviedol Tusquets pre katalánske rádio Rac1.

Tusquets, ktorý prebral vedenie nad klubom po októbrovej rezignácii Josepa Mariu Bartomeua, odmietol aj špekulácie, že by sa do Barcy mal s Paríža vrátiť Brazílčan Neymar. „Keby sa stal voľným hráčom, tak by to mohlo ísť. Ak však nepredáme drahých hráčov, tak sa o tom baviť nemôžeme. Jedine, že by nový prezident mal zázračné ruky,“ dodal Tusquets


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je Messi na predaj? Prezident Barcelony má v tom jasno

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku