eReport.sk
Foto: instagram

Jasmina Alagič Vrbovská má pred sebou džob snov: Prečo však dlhuje peniaze?

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (31) žije v luxuse pomerne okázalým životným štýlom. Napriek tomu, že má pred sebou veľkolepú moderovačku, dlhuje štátu nemalé peniaze. Prečo neplatí dlhý?

Život v luxuse

Jasmina Alagič Vrbovská si po svadbe s raperom Rytmusom zabezpečila život v hojnosti. Mladej moderátorke naozaj nič nechýba. Práve naopak. Doslova sa topí v luxuse. Jej manžel Patrik je známy tým, že si potrpí na drahé vybavenie interiéru, ale aj na značkové oblečenie a drahé hodinky.

Nevyzerá to tak, že by pri ňom Jasmine niečo chýbalo. Navštevuje súkromnú estetickú kliniku, je vždy pekne upravená a ani jej oblečenie nepôsobí lacno. Dvojica oblieka do značkového aj ich spoločného syna Sanela, ktorému sa rozhodli okázalo zariadiť aj detskú izbu.

Jasmina má pred sebou aj lukratívnu moderovačku. Mala by byť ženskou moderátorkou šou na TV JOJ s názvom Česko Slovensko má talent. Z nej vyšachovala pôvodnú moderátorku Lujzu Garajovú Schramekovú.

Prísť by si mala aj k nemalému honoráru. Za moderovanie spomínanej šou, by podľa odhadov, mohla zinkasovať 25 000 až 30 000 eur. To je pre pomerne neskúsenú moderátorku naozaj veľký peniaz. Je zarážajúce, že napriek tomu, že sa topí v luxuse a po finančnej stránke jej nič nechýba, má dlžoby!

Jasminine dlhy!

Napriek veku zrejme Jasmina nepatrí k úplne zodpovedným slovenským občanom. Medzi dlžníkmi v sociálne poisťovni svieti aj jej meno. Suma, ktorá dlhuje je nemalá. Na poistnom má sekeru presne 6279,60 eur. Táto suma postupne narastá a dobre finančne zabezpečená manželka Rytmusa ju už niekoľko mesiacov pravdepodobne zabúda zaplatiť. Je otázne, prečo aj napriek lukratívnym ponukám odmieta zaplatiť dlžnú sumu. Medzi celebritami, ktoré zabúdajú však nie je jediná.

Známe Jojkárky tiež zabudli

Medzi ďalšie známe ženy, ktoré si žijú na vysokej nohe patrí aj Alexandra Orviská. Tá s rodinou už niekoľko mesiacov žije v New Yorku, čo rozhodne nie je lacný špás. Moderátorka šoubizovej relácie Topstar má v sociálne poisťovni dlh 134,19 eur. Suma je to oproti Jasmine síce malá, ale dvojnásobná mamička na ňu pravdepodobne popri materstve a cestovaní zabudla.

Podobne je na tom aj Erika Barkolová, ktorá tiež dokáže na svoj životný štýl minúť nemalé peniaze. Podobne ako Alexandra, aj ona zrejme zabudla zaplatiť malú sumu peňazí, ktoré svietia medzi dlžníkmi. Erika visí sociálnej poisťovni sumu 92,02 eur.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport